Biggersize żel + kapsułki zestaw na powiększenie i pogrubienie penisa promocja -25% marki Medica-group promocja 2022

Cena156.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

PROMOCJA -25% - BiggerSize Żel 150 ml + Kapsułki 60 kaps. Na rozszerzenie i pogrubienie penisa

BiggerSize to Mega solidne stężenie - nawet 20:1

Do czego dąży każdy pan?

• znacznego, grubego, twardego penisa

• Silniejszych przyjemności seksualnych

• Dłuższej i silniejszej erekcji

• Zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunkóww krótkim odstępie czasu

• powiększonej potencji

• Kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku

• Przypływu znacznej energii seksualnej i witalności erotycznej

Niesamowity żel na rozszerzenie i pogrubienie męskości!

Działanie części żelu BiggerSize jest oparte na optymalnym poprawieniu ukrwienia tkanek penisa, dzięki czemu obszerniejsza męskość może być w Twoim zasięgu. To co uwydatnia żel BiggerSize to naturalny skład, który daje możliwość wspierania większej męskości, solidnej potencji, pokaźnych możliwości i wytrzymałości seksualnej.

Zacznij czerpać radość z atrybutów swej męskości!

Dodatkowym atutem żelu BiggerSize jest nad wyraz zniewalający i miły zapach. Może być stosowany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

Żel BiggerSize jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.

Żel BiggerSize mieści ekstrakty o wyjątkowych właściwościach

Paullinia Cupana Seed Extract - guarana

Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której zawiera 4 razy więcej, aniżeli ziarna kawowca. Atrybuty rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w różnorodnych postaciach dla podniesienia wydajności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". W Europie szanowano te walory guarany jako silny afrodyzjak.

Humulus Lupulus Extract - chmiel

Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest stosowane w kosmetyce do opóźniania cyklu starzenia się skóry.

właściwości:

• odprężające, pobudzające, zwiększające

• ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem

• użycie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)

• silne cechy bakteriobójcze

Urtica Dioica Extract - pokrzywa

Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie użytkowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najbardziej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W średniowieczu chwalili jej cechy Hildegarda z Bingen oraz Paracelsus. Albert duży opisywał jej użycie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych wykorzystaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. W trakcie wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych, a także wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.

atrybuty przypisywane pokrzywie:

• pobudzające komórki do aktywnego działania

• przeciwzapalne, lecznicze

Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń

Korzenie lubiane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.

Przypisywane żeń-szeniowi atrybuty:

• zdrowie seksualne

• ożywienie organizmu

• wytrzymałość fizyczna organizmu

• aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, parametry antyoksydacyjne

• pobudzenie seksualne

• większa wydolność

• witalność

• przeciwdziała uczuciu zmęczenia

• ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym

• wytrzymałość

Pozostałe elementy charakteryzują się także unikatowymi właściwościami

Glikol propylenowy - jest korzystnym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną – dzięki niej zatrzymuje wodę, rozszerzając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Dodatkowo uniemożliwia utracie wody z naskórka czyli chroni przed przesuszaniem i sprawia, iż skóra jest bardziej nawilżona.

Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi

Sorbitol - Substancja hydrofilowa, nawilżająca. Łączy wodę na powierzchni naskórka, dzięki czemu trafnie nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol ma słodki smak, dlatego użytkowany jest w produktach do higieny.

Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry

Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.

atuty głównych elementówBuzdyganek stężenie 20:1

Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat użytkowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym dobrze wpływające na sferę seksualną, powiększając równocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u panów poprzez stymulację przysadki mózgowej do efektywniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa.


Czarny owies stężenie 10:1

Zaliczany jest do środków powiększających popęd płciowy, jeszcze odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Prawidłowo wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Wydajnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się niejednokrotnie przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji oraz sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może zapobiegać uszkodzeniom wątroby. Parametry przeciwdrobnoustrojowe, a także przeciwgrzybiczne. Działa dobrze w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest ponadto pomocny w chorobach skórnych rodzaju trądzik, świąd, łojotok.

Maca Root stężenie 4:1

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w doskonałej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, lecz też pokaźniejszy popęd seksualny, czyli trafną potencję seksualną.

Sarsaparilla stężenie 4:1

Roślina wykorzystywana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Wykorzystywana jest także w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty, a także impotencji. W znacznej mierze znana również z cechy podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.

L-Arginina

Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki temu może wpływać prawidłowo na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych, a także na powiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ polepsza funkcje śródbłonka i rozszerza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.

American Ginseng stężenie 4:1

Korzenie szanowane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać słuszną odporność seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, powiększyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania potężnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się na dodatek do korzystnego przepływu krwi w organizmie, a co za tym idzie zagwarantuje dobre ukrwienie penisa, dzięki temu pan może stanąć na wysokości zadania. Usprawnia jeszcze poprawną pracę mózgu czego rezultatem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.

wymiar ma znaczenie

1. BiggerSize dedykowany jest do regularnego wykorzystywania, dzięki czemu pan może poprzez cały czas radować się z pokaźniejszej męskości i pewności siebie.

2. BiggerSize jest nieprzeciętnym uzupełnieniem przy użytkowaniu ekstenderów oraz pompek próżniowych albo wodnych.

3. Pokaźniejszy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.

4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które zawsze pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga stosownych rozmiarów.

5. Przekonaj się, czy zabiegając o pokaźniejszą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny niż do tej pory.

Działanie

BiggerSize to suplement diety wytwarzany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc cykl wzmożonego napływu krwi do wszystkich ciał jamistych penisa a co za tym idzie rozszerzyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na solidnie skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja nawet 20:1), które posiadają na celu wpływać na wydajność seksualną. Działanie opiera się na stosownym powiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki czemu większa męskość może być w Twoim zasięgu. To co wyróżnia BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania pokaźniejszej potencji, oporności i wytrzymałości seksualnej.Skład na miarę Nobla?

• Nad szczegółową kompilacją , a także zastosowania maksymalnego stężenia ekstraktów (dochodzących do proporcji 20:1) mających na celu wywołanie najlepszego efektu pracował cały sztab specjalistów.

• Działanie naturalnych komponentów, które posiadają prawidłowy wpływ na poziom potencji i możliwości seksualnych wykorzystywane jest od tysięcy lat przez doświadczonych zielarzy dalekiego wschodu.

• Ferid Murad już w 1977 roku wykazał sposób, iż nitrogliceryna (oraz podobne leki nasercowe) sprawia wytwarzanie się tlenku azotu, co z kolei prowadzi do powiększenia średnicy naczyń krwionośnych i pokaźniejszego przepływu krwi. Badania te dały sygnał do dalszych prac, dzięki, którym Robert Furchgott i Louis Ignarro odkryli rolę tlenku azotu jako czynnika sygnałowego, rozluźniającego ścianki naczyń krwionośnych. Za odkrycie roli tlenku azotu trójka uczonych otrzymała w 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny; ich prace przyczyniły się do wynalezienia leku na impotencję - sildenafilu, znanego pod handlową nazwą viagra. W 1996 roku te same prace przyniosły Muradowi Nagrodę Alberta Laskera (razem z Robertem Furchgottem).

Źródło: Wikipedia, wolna encyklopedia

W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w trafnej proporcji z nad wyraz silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.

używanie artykułu

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Stosując jednocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na powiększenie penisa od wewnątrz i żelu, stosowanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najkorzystniejsze efekty w niespodzianie szybkim czasie.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.


Opakowanie

60 kapsułek + 150 ml żel

BiggerSize - obszerniejsze Znaczenie Twojej Męskości