BiggerSize Żel + Kapsułki Zestaw na powiększenie i pogrubienie penisa PROMOCJA -25% promocja 2021

Cena156.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Farmed.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

PROMOCJA -25% - BiggerSize Żel 150 ml + Kapsułki 60 kaps. Na zwiększenie i pogrubienie penisa

BiggerSize to Mega solidne stężenie - nawet 20:1

Do czego dąży każdy pan?

• wielkiego, grubego, twardego penisa

• Silniejszych przyjemności seksualnych

• Dłuższej i silniejszej erekcji

• Zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunkóww krótkim odstępie czasu

• zwiększonej potencji

• Kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku

• Przypływu dużej energii seksualnej i witalności erotycznej

Niesamowity żel na zwiększenie i pogrubienie męskości!

Działanie składników żelu BiggerSize opiera się na słusznym poprawieniu ukrwienia tkanek penisa, dzięki czemu większa męskość może być w Twoim zasięgu. To co wyróżnia żel BiggerSize to naturalny skład, który daje możliwość wspierania pokaźniejszej męskości, potężnej potencji, znacznych możliwości i wytrzymałości seksualnej.

Zacznij czerpać radość z atrybutów swej męskości!

Dodatkowym atutem żelu BiggerSize jest nad wyraz zmysłowy i przyjemny zapach. Może być używany z prezerwatywami, a także akcesoriami erotycznymi.

Żel BiggerSize jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.

Żel BiggerSize zawiera ekstrakty o nieszablonowych właściwościach

Paullinia Cupana Seed Extract - guarana

Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której posiada 4 razy więcej, aniżeli ziarna kawowca. Właściwości rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w różnych postaciach dla podniesienia sprawności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy również "eliksirem młodości". W Europie ceniono te walory guarany jako silny afrodyzjak.

Humulus Lupulus Extract - chmiel

Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest stosowane w kosmetyce do opóźniania procesu starzenia się skóry.

cechy:

• odprężające, pobudzające, zwiększające

• ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem

• zastosowanie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)

• silne cechy bakteriobójcze

Urtica Dioica Extract - pokrzywa

Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie użytkowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najszczególniej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W przeciętniewieczu chwalili jej atrybuty Hildegarda z Bingen oraz Paracelsus. Albert spory opisywał jej zastosowanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych wykorzystaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. W trakcie wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych oraz wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.

właściwości przypisywane pokrzywie:

• pobudzające komórki do aktywnego działania

• przeciwzapalne, lecznicze

Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń

Korzenie szanowane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.

Przypisywane żeń-szeniowi atrybuty:

• zdrowie seksualne

• ożywienie organizmu

• odporność fizyczna organizmu

• aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, parametry antyoksydacyjne

• pobudzenie seksualne

• większa wydolność

• witalność

• przeciwdziała uczuciu zmęczenia

• ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym

• wytrzymałość

Pozostałe komponenty cechują się dodatkowo nieszablonowymi właściwościami

Glikol propylenowy - jest dobrym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną – dzięki niej zatrzymuje wodę, powiększając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Na dodatek uniemożliwia utracie wody z naskórka czyli broni przed przesuszaniem i sprawia, iż skóra jest bardziej nawilżona.

Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi

Sorbitol - Substancja hydrofilowa, nawilżająca. Konsoliduje wodę na powierzchni naskórka, dzięki czemu adekwatnie nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol posiada słodki smak, dlatego używany jest w produktach do higieny.

Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry

Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.

mocne strony głównych składnikówBuzdyganek stężenie 20:1

Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat użytkowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym poprawnie wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Buzdyganek wspomaga powiększać produkcję testosteronu u panów przez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa.


Czarny owies stężenie 10:1

Zaliczany jest do środków zwiększających popęd płciowy, również odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Korzystnie wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Skutecznie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się niejednokrotnie przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może uniemożliwiać uszkodzeniom wątroby. Cechy przeciwdrobnoustrojowe oraz przeciwgrzybiczne. Działa poprawnie w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest także pomocny w chorobach skórnych typu trądzik, świąd, łojotok.

Maca Root stężenie 4:1

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w znakomitej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, lecz też pokaźniejszy popęd seksualny, czyli stosowną potencję seksualną.

Sarsaparilla stężenie 4:1

Roślina wykorzystywana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Użytkowana jest także w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty, a także impotencji. W sporej mierze znana również z parametry podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.

L-Arginina

Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki temu może wpływać dobrze na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych i na rozszerzenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ polepsza funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.

American Ginseng stężenie 4:1

Korzenie renomowane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać optymalną trwałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, rozszerzyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania solidnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się również do poprawnego przepływu krwi w organizmie, a co z tego wynika zapewnia korzystne ukrwienie penisa, dzięki czemu mężczyzna może stanąć na wysokości zadania. Upraszcza również poprawną pracę mózgu czego konsekwencją może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.

rozmiar ma znaczenie

1. BiggerSize dedykowany jest do regularnego wykorzystywania, dzięki temu mężczyzna może przez cały czas cieszyć się z pokaźniejszej męskości i pewności siebie.

2. BiggerSize jest perfekcyjnym uzupełnieniem przy użytkowaniu ekstenderów, a także pompek próżniowych albo wodnych.

3. Większy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.

4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które za każdym razem pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga stosownych wymiarów.

5. Przekonaj się, czy zabiegając o większą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny niż do tej pory.

Działanie

BiggerSize to suplement diety wytwarzany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc proces wzmożonego napływu krwi do wszystkich ciał jamistych penisa a co z tego wynika zwiększyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na potężnie skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które posiadają na celu wpływać na wydajność seksualną. Działanie jest oparte na optymalnym powiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki czemu większa męskość może być w Twoim zasięgu. To co uwydatnia BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania pokaźniejszej potencji, niepodatności i wytrzymałości seksualnej.Skład na miarę Nobla?

• Nad szczegółową kompozycją , a także wykorzystania maksymalnego stężenia ekstraktów (dochodzących do proporcji 20:1) mających na celu wywołanie najlepszego efektu pracował cały sztab specjalistów.

• Działanie naturalnych składników, które mają dobry wpływ na poziom potencji oraz możliwości seksualnych stosowane jest od tysięcy lat przez doświadczonych zielarzy dalekiego wschodu.

• Ferid Murad już w 1977 roku wykazał sposób, że nitrogliceryna (oraz podobne leki nasercowe) sprawia wytwarzanie się tlenku azotu, co z kolei prowadzi do zwiększenia średnicy naczyń krwionośnych i pokaźniejszego przepływu krwi. Badania te dały sygnał do dalszych prac, dzięki, którym Robert Furchgott i Louis Ignarro odkryli rolę tlenku azotu jako czynnika sygnałowego, rozluźniającego ścianki naczyń krwionośnych. Za odkrycie roli tlenku azotu trójka uczonych otrzymała w 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny; ich prace przyczyniły się do wynalezienia leku na impotencję - sildenafilu, znanego pod handlową nazwą viagra. W 1996 roku te same prace przyniosły Muradowi Nagrodę Alberta Laskera (razem z Robertem Furchgottem).

Źródło: Wikipedia, wolna encyklopedia

W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w optymalnej proporcji z nad wyraz silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.

użytkowanie towaru

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Stosując równocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na zwiększenie penisa od wewnątrz i żelu, używanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najlepsze efekty w nieprzewidzianie szybkim czasie.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.


Opakowanie

60 kapsułek + 150 ml żel

BiggerSize - obszerniejsze Znaczenie Twojej Męskości