Biggersize żel + kapsułki zestaw na powiększenie i pogrubienie penisa promocja -25% marki Medica-group promocja 2024

Cena156.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

PROMOCJA -25% - BiggerSize Żel 150 ml + Kapsułki 60 kaps. Na rozszerzenie i pogrubienie penisa

BiggerSize to Mega konkretne stężenie - choćby 20:1

Do czego dąży każdy mężczyzna?

• pokaźnego, grubego, twardego penisa

• Silniejszych przyjemności seksualnych

• Dłuższej i silniejszej erekcji

• Zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunkóww niedługim odstępie czasu

• zwiększonej potencji

• Kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku

• Przypływu szerokiej energii seksualnej i witalności erotycznej

Niesamowity żel na zwiększenie i pogrubienie męskości!

Działanie składników żelu BiggerSize jest oparte na trafnym poprawieniu ukrwienia tkanek penisa, dzięki temu pokaźniejsza męskość może być w Twoim zasięgu. To co wyróżnia żel BiggerSize to naturalny skład, który daje możliwość wspierania większej męskości, mocnej potencji, wielkich możliwości i wytrzymałości seksualnej.

Zacznij czerpać radość z atrybutów swej męskości!

Dodatkowym atutem żelu BiggerSize jest niezwykle zmysłowy i błogi zapach. Może być użytkowany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

Żel BiggerSize jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.

Żel BiggerSize posiada ekstrakty o unikatowych właściwościach

Paullinia Cupana Seed Extract - guarana

Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której gromadzi 4 razy więcej, niżeli ziarna kawowca. Cechy rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w przeróżnych postaciach dla podniesienia efektywności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy także "eliksirem młodości". W Europie renomowano te walory guarany jako silny afrodyzjak.

Humulus Lupulus Extract - chmiel

Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest użytkowane w kosmetyce do opóźniania cyklu starzenia się skóry.

właściwości:

• odprężające, pobudzające, rozszerzające

• ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem

• użycie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)

• silne cechy bakteriobójcze

Urtica Dioica Extract - pokrzywa

Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie stosowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najistotniej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W średniowieczu chwalili jej cechy Hildegarda z Bingen, a także Paracelsus. Albert duży opisywał jej zastosowanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych wykorzystaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. Podczas wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych oraz wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.

właściwości przypisywane pokrzywie:

• pobudzające komórki do aktywnego działania

• przeciwzapalne, lecznicze

Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń

Korzenie szanowane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.

Przypisywane żeń-szeniowi właściwości:

• zdrowie seksualne

• ożywienie organizmu

• trwałość fizyczna organizmu

• aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, właściwości antyoksydacyjne

• pobudzenie seksualne

• większa wydolność

• witalność

• przeciwdziała uczuciu zmęczenia

• ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym

• odporność

Pozostałe elementy cechują się również wyjątkowymi właściwościami

Glikol propylenowy - jest prawidłowym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną – dzięki niej zatrzymuje wodę, zwiększając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Dodatkowo zapobiega utracie wody z naskórka czyli broni przed przesuszaniem i sprawia, iż skóra jest bardziej nawilżona.

Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi

Sorbitol - Substancja hydrofilowa, nawilżająca. Zespaja wodę na powierzchni naskórka, dzięki czemu stosownie nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol ma słodki smak, dlatego używany jest w produktach do higieny.

Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry

Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.

zalety głównych częściBuzdyganek stężenie 20:1

Niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach, od tysięcy lat stosowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym prawidłowo wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u mężczyzn przez stymulację przysadki mózgowej do sprawniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu sprawia powiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa.


Czarny owies stężenie 10:1

Zaliczany jest do środków zwiększających popęd płciowy, na dodatek odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Prawidłowo wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Produktywnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się nieraz przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji, a także sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może uniemożliwiać uszkodzeniom wątroby. Parametry przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Działa poprawnie w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest na dodatek pomocny w chorobach skórnych rodzaju trądzik, świąd, łojotok.

Maca Root stężenie 4:1

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w genialnej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, ale też obszerniejszy popęd seksualny, czyli optymalną potencję seksualną.

Sarsaparilla stężenie 4:1

Roślina użytkowana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Użytkowana jest także w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty, a także impotencji. W dużej mierze znana również z cechy podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.

L-Arginina

Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki temu może wpływać dobrze na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych, a także na rozszerzenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ polepsza funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.

American Ginseng stężenie 4:1

Korzenie uznane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać adekwatną wytrzymałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, rozszerzyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania solidnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się w dodatku do korzystnego przepływu krwi w organizmie, a co za tym idzie zagwarantuje dobre ukrwienie penisa, dzięki temu mężczyzna może stanąć na wysokości zadania. Usprawnia na dodatek korzystną pracę mózgu czego rezultatem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.

wymiar ma znaczenie

1. BiggerSize asygnowany jest do regularnego wykorzystywania, dzięki czemu mężczyzna może poprzez cały czas cieszyć się z większej męskości i pewności siebie.

2. BiggerSize jest świetnym uzupełnieniem przy używaniu ekstenderów i pompek próżniowych lub wodnych.

3. Pokaźniejszy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.

4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które zawsze pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga adekwatnych rozmiarów.

5. Przekonaj się, czy zabiegając o pokaźniejszą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny aniżeli do tej pory.

Działanie

BiggerSize to suplement diety stworzony specjalnie dla panów, którzy chcą wspomóc proces wzmożonego napływu krwi do wszelkich ciał jamistych penisa a co za tym idzie powiększyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na konkretnie skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja nawet 20:1), które mają na celu wpływać na skuteczność seksualną. Działanie opiera się na stosownym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki czemu większa męskość może być w Twoim zasięgu. To co akcentuje BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania pokaźniejszej potencji, wytrzymałości i wytrzymałości seksualnej.Skład na miarę Nobla?

• Nad szczegółową kombinacją , a także użycia maksymalnego stężenia ekstraktów (dochodzących do proporcji 20:1) mających na celu wywołanie najkorzystniejszego efektu pracował cały sztab specjalistów.

• Działanie naturalnych części, które posiadają dobry wpływ na poziom potencji, a także możliwości seksualnych stosowane jest od tysięcy lat przez doświadczonych zielarzy dalekiego wschodu.

• Ferid Murad już w 1977 roku wykazał sposób, że nitrogliceryna (oraz podobne leki nasercowe) sprawia wytwarzanie się tlenku azotu, co z kolei prowadzi do rozszerzenia średnicy naczyń krwionośnych i większego przepływu krwi. Badania te dały sygnał do dalszych prac, dzięki, którym Robert Furchgott i Louis Ignarro odkryli rolę tlenku azotu jako czynnika sygnałowego, rozluźniającego ścianki naczyń krwionośnych. Za odkrycie roli tlenku azotu trójka uczonych otrzymała w 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny; ich prace przyczyniły się do wynalezienia leku na impotencję - sildenafilu, znanego pod handlową nazwą viagra. W 1996 roku te same prace przyniosły Muradowi Nagrodę Alberta Laskera (razem z Robertem Furchgottem).

Źródło: Wikipedia, wolna encyklopedia

W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w odpowiedniej proporcji z niezwykle silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.

wykorzystywanie produktu

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Stosując równocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na powiększenie penisa od wewnątrz i żelu, wykorzystywanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najlepsze efekty w niespodzianie prędkim czasie.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.


Opakowanie

60 kapsułek + 150 ml żel

BiggerSize - większe Znaczenie Twojej Męskości