Penilarge - skuteczne powiększenie penisa 60 caps. | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki Sexual health series (gb) promocja 2021

Cena148.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

Penilarge to suplement diety uznanej producenta shs-store, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat. przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych konsumentów na całym świecie. Skład Penilarge był dwukrotnie poprawiany aż osiągnięto świetne rozwiązanie równocześnie w stosunku jakości do cenyjeszcze zwiększając jego produktywność i prędkość działania.

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty firmy shs-store zostały wskazane nie tylko poprzez znaczne grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów dietynajczęściej pozostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta uzyskując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie kupujących ze stosowania produktów firmy shs-store w tym także artykułu Penilarge™.

Produkty z serii Penilarge™:

Cała seria artykułów Penilarge™ składa się z tabletek, kremu, żelu i spreju. Wszystkie produkty z linii są bezpieczne i istotnie lubiane. Tabletki są używane jako podstawa kuracji, krem stanowi jej wzmocnienie i uzupełnienie. Natomiast żel może być wykorzystywany jeszcze podczas stosunku, tak samo jak spray, działający na dodatek doraźnie, rozszerzając pojemność żołędzia penisa.

unikalna formuła Penilarge™:

Sekretem Penilarge™ jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne komponenty o właściwościach wspierających organizm.
Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawe życia seksualnego. Przejrzyj Skład, żeby zapoznać się z pełna listą części.

  • Żeń-szeńsyberyjski (Eleutherococcussenticosus)
  • Wapń (węglanwapnia)
  • L-Arginina
  • Muirapuama (Ptychopetalumolacoides)
  • Palma sabałowa (Serenoarepens)
  • Tribulusterrestris
Działanie Penilarge™:

Penilarge™ to kompilacja naturalnych części, która dzięki swej sile pomoże Ci wywrócić życie seksualne dosłownie do góry nogami. Wielotorowe działanie powoduje, że kreujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.
Związki zawarte w Penilarge™ znane są z działania na układ krwionośny penisa, który podczas pobudzenia działą niczym pompa zwiększająca jego objętość.W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.
Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki.
Regularnie zażywany Penilarge™ przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem zwiększają się i zwiększają swój wymiar.