Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 Gratis) (5907632923002) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 Gratis) (5907632923002) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Penilarge tabletki na powiększenie penisa 60tab
119.20
Ferosup - suplementy i kosmetyki
Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 Gratis)
239.20
Ferosup - suplementy i kosmetyki

Parametry

Producent:Sexual Health Series
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

3 OPAKOWANIA (2+1 Gratis)

Na tej aukcji kupujesz zestaw 3 opakowań tabletek Penilarge, co zagwarantuje całkowitą kurację na trzy miesiące. Oszczędzasz aż 149 zł!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Penilarge to kombinacja w pełni naturalnych składników, które dzięki swoim właściwością pozwolą CI przejść na wyższy poziom życia seksualnego. Wielotorowe działanie powoduje, iż wytwarzasz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

elementy znajdujące się w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa rozszerzająca jego objętość. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

większy rozmiar już na zawsze

Możesz przyzwyczaić się do nowego wymiaru, ponieważ Penilarge zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twój rozmiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie potrzebujesz, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie zabrać 1-2 kapsułki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak mało potrzeba, żeby zmienić swoje życie. Wystarczy regularnie stosować kapsułki Penilarge przez około 2-3 miesiące. U większości panów po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich powiększa się również długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który uniemożliwia rozstępom i wzmacnia działanie suplementu. Kontynuuj kurację, a szybko zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem zwiększają się i zwiększają swój wymiar.

Penilarge zapewnia Ci najlepszy efekt rozszerzania teraz najmocniej efektywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

Specjalnie dla naszych klientów sprawdziliśmy relację produktywność/wartość najpopularniejszych suplementów do rozszerzania penisa.

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dobranym składnikom ma wpływ nie tylko na powiększenie członka, ale jego kompleksowość sprawia,poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Czytaj więcej o zwiększaniu penisa

Naukowo udowodniono, że wymiar penisa może ulec zmianie na stałe. Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody zwiększania penisa. Rozszerzając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swojego życia. Jednego musisz być pewny. wymiar ma znaczenie. pokaźny zdrowy penis to nie tylko obszerniejsza pewność siebie lecz i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, iż kobieta przyzna się, że jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w pięknych czasach. Penisa możesz powiększyć na stałe przy pomocy farmaceutyków. Im wcześniej zapoczątkujesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

dzisiaj pomyśl, jak zareagowała aby Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie pokaźniejszy aniżeli kiedykolwiek? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz! Poznasz nowy "wymiar" rozkoszy seksualnej, a Twoja partnerka będzie zadowolona jak nigdy dotąd!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TLENKU AZOTU

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców wytwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Sprawia to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do zwiększenia naczynia oraz rozszerzenia przepływu krwi. To jeszcze nie wszystko, składniki zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

w dodatku naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i dobre funkcjonowanie narządów płciowyc h. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak zdecydowanie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.

Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. polepszają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, rozszerzają tolerancję na stres. Na dodatek taka kombinacja komponentów ma działanie antyutleniające, broni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.

Penilarge - klucz do rozwiązania męskich problemów

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dobranym składnikom ma wpływ nie tylko na rozszerzenie członka, ale jego kompleksowość powoduje,ulepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Penilarge to przełomowy suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, który pomoże Ci rozszerzyć członka do rozmiaru, na który zasługujesz.

Związki czynne zawarte w Penilarge:
 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • polepszają erekcję
 • wpływa pozytywnie na długość stosunku
 • wspomagają układ krwionośny
 • zwiększają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy
niepowtarzalna formuła Penilarge

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego części, to naturalne komponenty o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które posiadają pozytywny wpływ na udoskonalenie życia seksualnego. Przejrzyj Skład, żeby zapoznać się z pełna listą części.

elementy zawarte w Penilarge:
 • L-ARGININA

to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna. To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ udoskonala funkcje śródbłonka i powiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, powiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, żeby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Tribulus wspomaga powiększać produkcję testosteonu u panów przez stymulację przysadki mózgowej do efektywniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu sprawia powiększenie popędu seksualnego, rozszerzenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może wywoływać kłopoty ze snem.INFORMUJEMY, że ZE WZGLĘDU NA OPINIĘ GŁOWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO ZE SKŁADU ZOSTAŁ USUNIĘTY składnik EPIMEDIUM.

 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)

Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w arcytrudnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest renomowany od tysięcy lat ze względu na swoje parametry, rozszerzające energie, trwałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał sprawne życie na szczególnie pokaźnych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego genialny wpływ na ludzi organizm sprawia, że Maca używana regularnie powiększa

 • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)

wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu, a także hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat ma także cechy przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Zniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zniżając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, ulepszając rozciągliwość tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma atrybuty odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

 • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)

inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne elementy aktywne, tzw. Ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od potrzeby, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba rozszerzyć wydajność organizmu wzmagają działanie stymulujące.

Żeń-szeń wspiera układ niepodatnościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i wzmacnia produktywność fizyczną i umysłową. Niejednokrotnie stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres, pełen napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania poprawnego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne i wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka gromadzi eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Udoskonalają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, rozszerzają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Ponadto pomaga w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia oraz przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność i kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy użytkowaniu preparatów hormonalnych.

Pełna kuracja Penilarge (Kapsłuki + krem)

Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: suplementu i kremu. Dzięki połączeniu kapsułek naturalnie wpływających na wzrost penisa od oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz nieoczekiwanie szybko.

Efekty pojawią już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszelkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i obszerniejsza, a wraz z nią zwiększy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.

atrakcyjny pakiet Penilarge kapsułki + Krem dostępny jest na naszych aukcjach oraz w zestawach promocyjnych. Istnieje także zakup samego kremu.

efektem działania Penilarge będzie rozszerzona stymulacja, pokaźniejsza satysfakcja i kosmiczne orgazmy.

Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory powiększające naczynia, a także następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza w głównej mierze 150 mm Hg, co pozwala na odbycie stosunku. Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Zobacz jak to jest!

Zapewnij przyjemność i ulepszoną penetrację swej partnerce.

Mówi się, iż żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się,wymiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.

 • obszerniejszy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy powoduje kobiecie większą przyjemność.
 • Satysfakcja seksualna, jednoczy związki, umożliwia szczęśliwsze życie w ogóle
 • spory członek rozszerza pewność siebie, pozwala się skoncentrować na seksownym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja rozmiaru.

Dzięki Penilarge będziesz mógł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

Penilarge w trosce o Twoją seksualność:

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, lecz jest w dodatku modyfikowana poprzez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w obfitym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • skażenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz pokaźniejszą grupę panów. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swych narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w krótkim czasie.

Na funkcjonowanie członka ma wpływ dużo powiązanych części. Dlatego najkorzystniejsze skutki daje kompleksowa kuracja.

Wzwód rozpoczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych. Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego wytwarzającego żołądź prącia i opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice powiększają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Wynikiem tych zmian jest powiększenie i sztywność prącia.

pokaźniejsza satysfakcja i pewność siebie!

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.

Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czybez dwóch zdań sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?

A przecież mało trzeba, by móc poczuć się pewnym swej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano Lidera?

Penilarge to artykuł wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku środków jest w pełni naturalny. Komponenty ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych ekologicznie. trafna uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to artykuł najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera bo wiemy, że jest to artykuł, któremu można ufać.

Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie elementy naturalnego pochodzenia. Sprawdź sam jak to jest być dumnym ze swojej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Penilarge dzięki swojej niesamowitej sprawności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją efektywnosć otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

Co to jest Penilarge? Jak działa?

To suplement diety oparty na ziołach i substancjach naturalnych, który może wpłynąć na rozszerzenie członka w stosunku do wcześniejszego rozmiaru, przy jednoczesnym wykorzystywaniu ćwiczeń zwiększających penisa i aktywności seksualnej. Dzięki swoim właściwościom wpływa na dodatek na silniejszy popęd seksualny.

Penilarge wspomaga napływ krwi do członka, trwale zwiększając ciała jamiste (naczynia krwionośne), z których penis jest zbudowany. Stosując go w dłuższym okresie czasu, ćwicząc równocześnie penisa, możesz liczyć na wydłużenie i pogrubienie członka jak ponadto na silniejszą erekcję.

Jak niejednokrotnie stosować Penilarge?

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie najlepiej rano, popijając wodą. Można dodatkowo stosować go na około 30 minut przed stosunkiem, żeby móc polepszyć erekcję. Jedno opakowanie Penilarge wystarcza na 1 miesiąc.

Na co wpływa Penilarge?

Dzięki zawartym w recepturze składnikom Penilarge przywraca siły witalne pana. Poza obszerniejszym rozmiarem, Penilarge powiększa doznania seksualne, wzmacnia i wydłuża erekcję a także popęd seksualny.

Co wchodzi w skład?

W skład preparatu wchodzą same naturalne substancje pochodzenia roślinnego. Pełny skład zawiera się w opisie aukcji.

Jak długo należy zażywać Penilarge?

Ze względu na ziołowy skład Penilarge, jego efekty w pokaźnej mierze zależą od organizmu i przestrzegania zbilansowanej diety. Nie zalecamy spożywania alkoholu i palenia papierosów, gdyż mogą ograniczyć wydajność części. Ulepszone efekty osiągniesz stosując Penilarge regularnie, w połączeniu z aktywnością seksualną. Z reguły po pierwszym miesiącu stosowania erekcja jest wyraźnie umocniona i dłuższa. Po 2 miesiącach powinny pojawić się pierwsze efekty zwiększania, dlatego zalecamy użycie co najmniej 2-3 opakowań. W celu wzmocnienia działania można wspomagać się kremem Penilarge i pompką.

Czy stosowanie Penilarge przedłuża stosunek?

używanie Penilarge może zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi dzięki naturalnym składnikom w nim zawartym a tym samym może wydłużać stosunek i polepszać jego jakość. Nie jest to jednak jego głównym zadaniem, natomiast w pewnym sensie pozytywnie wpływa także na ten aspekt.

Czy rezultaty są trwałe?

Po zakończeniu przyjmowania Penilagre rezultaty są trwałe. Jednak warto powtarzać kurację dla wzmocnienia aktualnego efektu.

Czy stosując Penilarge można pić alkohol?

Penilarge nie wchodzi w interakcje z alkoholem, zalecamy jednak umiar w jego piciu.

Czy Penilarge wywołuje efekty uboczne?

Penilarge jest naturalnym produktem, którego zakup nie wymaga recepty. Penilarge należy jednak stosować zgodnie z zalecaną dawką dzienną.

Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią, w sytuacji cukrzycy i chorób wątroby.

Receptura Penilarge wpływa na układ krążenia, dlatego nie jest zalecana osobom z nadciśnieniem. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej może wpływać na zmiany stężenia potasu, rozszerzenie kwasowości w żołądku a także glukozy we krwi, dlatego Penilarge nie jest zalecany w sytuacji cukrzycy. Przedawkowanie Penilarge może także powodować senność lub bezsenność. Przekroczenie dawki dziennej może także skutkować nadmiernemu pragnieniu, suchości w ustach, zawrotami głowy, a także wymiotami i nudnościami.

osiągalne działania niepożądane przy przedawkowaniu:

 • obecność dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
 • bóle głowy
 • możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
 • bezsenność lub senność
używanie Penilarge

Stosuj 1 do maksymalnie 2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od jednej kapsułki przez kilka dni w celu sprawdzenia reakcji organizmu i następnie kontynuowanie 2 kapsułki dziennie.

Penilarge to artykuł ziołowy, suplement diety i nie może być wykorzystywany jako substytut rozmaitej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdżycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).

Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne atrybuty tego suplementu.

Zawartość, a także data przydatności

Opakowanie Penilarge gromadzi 60 kapsułek. W komplecie znajdują się 3 opakowania. Kapsułki znajdują się w szczelnie zamkniętym, plastikowym słoiczku. Słoiczek umieszczony jest w kartonowym opakowaniu producenta. Data przydatności Penilarge wynosi co najmniej jeden rok. Jest to gwarantowany niepokaźny termin ważności. Z racji bieżących dostaw termin przydatności wynosi w głównej mierze około 2 lata.

 1. Forma suplementu: Kapsułki (następca tabletek)
 2. Zawartość: 3 opakowania po 60 kapsułek
 3. Łączna masa netto: 109g

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci