Kawiarnia na końcu świata - John Strelecky, Aktywa promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kawiarnia na końcu świata - John Strelecky, Aktywa oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.52 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Kawiarnia na końcu świata
32.52
Libristo.pl
Kawiarnia na końcu świata opowieść o sensie życia
39.54
TaniaKsiazka.pl
Kawiarnia na końcu świata - John P. Strelecky
45.00
OSMPower.pl

Parametry

Producent:Aktywa
Kategoria:Powieści
ISBN 9788394652869
Oprawa broszurowa
Autor John P. Strelecky
Wydawnictwo Aktywa
Ilość stron 138
Rok wydania 2018

Opis

Kawiarnia na końcu świata - podróż w głąb siebie

W niepokaźnej kawiarni w miejscu tak odległym, że znajduje się pośrodku niczego, John - człowiek żyjący w pośpiechu – znalazł się na rozdrożu. Zamierzając jedynie zjeść i zatankować paliwo, zanim wyruszy w podróż, znajduje tu pożywienie zupełnie innego rodzaju. Oprócz specjałów dnia, menu kawiarni wymienia trzy pytania, do których rozważenia są zachęcani wszyscy goście:

  • Dlaczego tu jesteś?
  • Czy boisz się śmierci?
  • Czy czujesz się spełniony?

Czasami lepiej jest popatrzeć na coś z innej perspektywy w głównej mierze.

- John P. Strelecky


Z tym pokarmem do myślenia i przewodnictwem trzech osób, które spotyka w kawiarni, John wyrusza w podróż odkrywania siebie, która zabiera go, z apartamentów dla kadry kierowniczej świata reklamy, do surfowania na wybrzeżu Hawajów. Po drodze odkrywa nowy sposób patrzenia na życie, siebie samego i jak mnóstwo może się nauczyć od zielonego żółwia morskiego.

Niniejsza książka jest debiutem literackim Johna. Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą.