T-shirt men black L fashion Demoniq, 66-TSHFB010L promocja 2024

Cena88.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Demoniq
Kategoria:Pozostała bielizna erotyczna

Opis

linia Adults only. Zaskakująca, nietypowa, agresywna i przykuwająca uwagę. Kolekcja Adults Only odkrywa kolejne, przewrotne oblicze naszej marki demoniq. Oblicze skierowane tym razem do... Mężczyzn.

linia oryginalnych T-shirtów, eksponujących się artystycznymi grafikami nacechowanymi zmysłową erotyką, usztywnioną hasłami nawiązującymi do ich charakteru. Każda koszulka przedstawia własną opowieść, gdzie ciekawe hasła połączone z przepięknymi i seksownymi grafikami, ukazują nieco inne, drapieżne oblicze erotyki.

Prezentują fragmenty opowieści, które tworzą spójną historię, nawiązującą do świata pełnego radości, zmysłowości i przewrotnego humoru. W życiu, gdzie strefa erotyki jest ważna, wpisująca się w naturalny rytm codziennego dnia, spędzania wolnego czasu, egzaltacji własnych poglądów, upodobań, sympatii.

Piękno, erotyczny pazur, uśmiech na twarzy to niezwykle, nad wyraz niemało, ale... To nie wszystko. Koszulki są ujęte w 2-u kategoriach: regular i fashion. Osoby gustujące w tradycyjnych kształtach koszulek, docenią nasze modele w profilu regularnym.

Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań docenią w modelach fashion - zaokrąglone kształty u dołu, 2-u kolorowe, dekoracyjne przeszycia i spektakularnie ozdobione plecy. T-shirty znamionuje się także wysoka jakość.

Gramatura bawełny 160 gr/mk zagwarantuje długi okres używania. Wzmacniane nici także zapewniają większość odporność produktu. Jednocześnie nici jak i bawełna mają dokumenty Oekotex i są polskiej produkcji.

solidne, trwałe i bezpieczne. Nadruki są wykonywane innowacyjną technologią wodną. Dzięki czemu są trwalsze, elastyczne i miłe w dotyku. Ściągacze przy szyi zachowują długo swój kształt i niepodatność na deformowanie.

Jak zawsze z dumą możemy napisać: zaprojektowane i wytworzone w Polsce w Unii europejskiej.