T-shirt men black M fashion Demoniq, 66-TSHFB004M promocja 2024

Cena88.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Demoniq
Kategoria:Pozostała bielizna erotyczna

Opis

linia Adults only. Zaskakująca, nietypowa, agresywna i przykuwająca uwagę. Seria Adults Only odkrywa kolejne, przewrotne oblicze naszej marki demoniq. Oblicze skierowane tym razem do... Mężczyzn.

linia oryginalnych T-shirtów, eksponujących się artystycznymi grafikami nacechowanymi zmysłową erotyką, wzmocnioną hasłami nawiązującymi do ich charakteru. Każda koszulka ukazuje własną opowieść, gdzie intrygujące hasła połączone z przepięknymi i zmysłowymi grafikami, ukazują nieco inne, drapieżne oblicze erotyki.

Prezentują fragmenty opowieści, które tworzą spójną historię, nawiązującą do świata pełnego radości, zmysłowości i przewrotnego humoru. W życiu, gdzie strefa erotyki jest ważna, wpisująca się w naturalny rytm codziennego dnia, spędzania wolnego czasu, egzaltacji własnych poglądów, upodobań, sympatii.

Piękno, erotyczny pazur, uśmiech na twarzy to bardzo, bardzo niemało, ale... To nie wszystko. Koszulki są ujęte w 2-u kategoriach: regular i fashion. Osoby gustujące w klasycznych kształtach koszulek, docenią nasze modele w profilu regularnym.

Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań docenią w modelach fashion - zaokrąglone kształty na dole, 2-u kolorowe, ozdobne przeszycia i błyskotliwie udekorowane plecy. T-shirty charakteryzuje się także wysoka jakość.

Gramatura bawełny 160 gr/mk zapewnia długi okres użytkowania. Wzmacniane nici także gwarantują większość solidność artykułu. Jednocześnie nici jak i bawełna posiadają certyfikaty Oekotex i są polskiej produkcji.

potężne, trwałe i bezpieczne. Nadruki są realizowane nowoczesną technologią wodną. Dzięki czemu są trwalsze, sprężyste i miłe w dotyku. Ściągacze przy szyi zachowują długo swój zarys i wytrzymałość na deformowanie.

Jak zawsze z dumą możemy napisać: zaprojektowane i tworzone w Polsce w Unii europejskiej.