T-shirt men black: rozmiar - xxl marki Demoniq promocja 2024

Cena80.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Demoniq
Kategoria:Pozostała bielizna erotyczna

Opis

seria Adults only. Zaskakująca, nietypowa, zadziorna i przykuwająca uwagę. Kolekcja Adults Only odkrywa kolejne, przewrotne oblicze naszej producenta Demoniq. Oblicze skierowane tym razem do… panów.

kolekcja unikalnych T-shirtów, uwydatniających się artystycznymi grafikami nacechowanymi zmysłową erotyką, umocnioną hasłami nawiązującymi do ich charakteru. Każda koszulka pokazuje własną opowieść, gdzie intrygujące hasła połączone z spektakularnymi i zmysłowymi grafikami, ukazują nieco inne, drapieżne oblicze erotyki. Prezentują fragmenty opowieści, które tworzą spójną historię, nawiązującą do świata pełnego radości, zmysłowości i przewrotnego humoru. W życiu, gdzie strefa erotyki jest ważna, wpisująca się w naturalny rytm codziennego dnia, spędzania wolnego czasu, egzaltacji własnych poglądów, upodobań, sympatii. Piękno, erotyczny pazur, uśmiech na twarzy to wyjątkowo, niezwykle niemało, ale… to nie wszystko.

Koszulki są ujęte w 2-u kategoriach: regular i fashion. Osoby gustujące w klasycznych kształtach koszulek, docenią nasze modele w zarysie regularnym. Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań docenią w modelach fashion – zaokrąglone kształty na dole, 2-u kolorowe, dekoratywne przeszycia i efektownie ozdobione plecy.

T-shirty cechuje także wysoka jakość. Gramatura bawełny 160 gr/mk zapewnia długi okres wykorzystywania. Wzmacniane nici także gwarantują większość wytrzymałość produktu. Równocześnie nici jak i bawełna posiadają dokumenty Oekotex i są polskiej produkcji. Solidne, trwałe i bezpieczne. Nadruki są realizowane nowoczesną technologią wodną. Dzięki czemu są trwalsze, elastyczne i miłe w dotyku. Ściągacze przy szyi zachowują długo swój kształt i niepodatność na deformowanie.

Jak za każdym razem z dumą możemy napisać: zaprojektowane i produkowane w Polsce w Unii Europejskiej.

rozmiar: XXL