T-shirt men black S fashion Demoniq (5902767399074) promocja 2024

Cena88.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Demoniq
Kategoria:Pozostała bielizna erotyczna

Opis

kolekcja Adults only. Zaskakująca, nietypowa, zadziorna i przykuwająca uwagę. Kolekcja Adults Only odkrywa kolejne, przewrotne oblicze naszej marki demoniq. Oblicze skierowane tym razem do... Panów.

kolekcja niepowtarzalnych T-shirtów, wyróżniających się artystycznymi grafikami nacechowanymi zmysłową erotyką, usztywnioną hasłami nawiązującymi do ich charakteru. Każda koszulka prezentuje własną opowieść, gdzie ciekawe hasła połączone z ładnymi i zniewalającymi grafikami, ukazują nieco inne, drapieżne oblicze erotyki.

Prezentują fragmenty opowieści, które tworzą spójną historię, nawiązującą do świata pełnego radości, zmysłowości i przewrotnego humoru. W życiu, gdzie strefa erotyki jest ważna, wpisująca się w naturalny rytm codziennego dnia, spędzania wolnego czasu, egzaltacji własnych poglądów, upodobań, sympatii.

Piękno, erotyczny pazur, uśmiech na twarzy to nad wyraz, wyjątkowo niemało, ale... To nie wszystko. Koszulki są ujęte w 2-u kategoriach: regular i fashion. Osoby gustujące w konwencjonalnych kształtach koszulek, docenią nasze modele w profilu regularnym.

Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań docenią w modelach fashion - zaokrąglone kształty u dołu, 2-u kolorowe, dekoratywne przeszycia i spektakularnie zdobione plecy. T-shirty znamionuje się także wysoka jakość.

Gramatura bawełny 160 gr/mk zagwarantuje długi okres używania. Wzmacniane nici także zapewniają większość trwałość towaru. Zarówno nici jak i bawełna mają certyfikaty Oekotex i są polskiej produkcji.

solidne, trwałe i bezpieczne. Nadruki są realizowane postępową technologią wodną. Dzięki czemu są trwalsze, rozciągliwe i miłe w dotyku. Ściągacze przy szyi zachowują długo swój kształt i niepodatność na deformowanie.

Jak zawsze z dumą możemy napisać: zaprojektowane i stworzone w Polsce w Unii europejskiej.