GREINPLAST AP 1L - Preparat do mycia elewacji i usuwania zabrudzeń promocja 2021

Cena39.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie CleverClean.pl

Parametry

Producent:Greinplast
Kategoria:Pozostała chemia gospodarcza

Opis

Koncentrat służy do usuwania skomplikowanych zabrudzeń z farb i tynków akrylowych, silikonowych, tłuszczy, olejów, sadzy, żywic i zabrudzeń komunikacyjnych z rozmaitych powierzchni. Preparat efektywnie myje na dodatek smary, błoto, kurz, smołę, resztki asfaltu. Przy usuwaniu zabrudzeń należy kierować się wskazówkami umieszczonymi na opakowaniu preparatu. Wyrób nie zawiera sody kaustycznej co powoduje, że jest bezpieczny dla użytkownika. Przy właściwym stosowaniu nie niszczy powierzchni lakierowanych, gumowych, szklanych, klinkierowych, metalowych (także z miedzi, cynkowanych i niklowanych).

Opakowanie: 1L.

SKŁAD
Wodny roztwór 2-(2-butoksyetoksy) etanolu, dodatków modyfikujących polepszających parametry czyszczące preparatu.

WYKONANIE
Preparat w odpowiednim rozcieńczeniu nanieść na zabrudzoną, wcześniej lekko zwilżoną powierzchnię przy pomocy pędzla lub natrysku niskociśnieniowego. W czasie działania preparatu należy dopilnować, aby czyszczona powierzchnia była cały czas wilgotna. W razie braku widocznych efektów czynność należy powtórzyć.

Koncentrat rozcieńczać wodą w następujących stosunkach (preparat: woda): - 1:2-1:5 - usuwanie resztek tynków i farb akrylowych, silikatowych, silikonowych z przeróżnych powierzchni (beton, szkło, blacha itp.). Odczekać od 20 do 45 min. Następnie spłukać obficie wodą pod wysokim ciśnieniem. - 1:5-1:10 - usuwanie tłustych zabrudzeń z różnych powierzchni (elewacje, beton, kostka brukowa, cegła). Odczekać ok. 5 minut (dłuższe pozostawienie preparatu na czyszczonej powierzchni może spowodować jej zniszczenie). Następnie spłukać obficie wodą pod wysokim ciśnieniem. - 1:10-1:20 - do czyszczenia elewacji z silnych zabrudzeń komunikacyjnych, sadzy itp. Preparat nanosić od góry. Po nałożeniu odczekać 5 do 10 minut (dłuższe niż 10 min pozostawienie preparatu na czyszczonej powierzchni może spowodować jej uszkodzenie). Następnie spłukać obficie wodą pod ciśnieniem.

dane technicznE

Zużycie rozcieńczonego
preparatu 0,10 - 0,15 l/m2 Gęstość pojemnościowa ok. 1,05 kg/dm3 Temperatura użytkowania +5°C do +30°C