Regulator temperatury odace s520501 termostat obrotowy biały marki Schneider promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Regulator temperatury odace s520501 termostat obrotowy biały marki Schneider oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 223.56 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Regulator temperatury Schneider Odace S520501 termostat obrotowy biały
223.56
hurtelektryczny.pl
Odace Termostat elektroniczny obrotowy biały S520501
461.67
EL-Maro Kreczetowscy Ratajczak Sp. J.

Parametry

Producent:Schneider
Kategoria:Pozostała elektryka

Opis

Termostat elektroniczny obrotowy w odcieniu białym linii Odace Schneider Electric o numerze katalogowym S520501 atuty termostatu elektronicznego obrotowego: nieskomplikowany i prędki montaż niebanalny, owalny zarys Wykonanie z wysokiej jakości materiału o powiększonej niepodatności na ultrafiolet niewiele znacząca głębokość mechanizmu, dzięki temu jest więcej miejsca w puszce na ułożenie przewodów szybki i bezpieczny dostęp do styków przy pomocy przyrządu pomiarowego Czytelny schemat połączeń i oznaczenie na tylnej części korpusu potężna i niesprężysta ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami ułatwiającymi pozycjonowanie Możliwość nieprzeciętnego dopasowania mechanizmu, w ramce wielokrotnej, dzięki specjalnym zatrzaskom na ramce montażowej mocne pazury, pewne utrzymanie i montaż artykułu w puszce Dopuszczalne obciążenie 8 A dla odbiorników o charakterze rezystancyjnym, 5 A dla odbiorników o charakterze indukcyjnym kolekcja ODACE Zaprojektowana została w niebanalny, z myślą o estetyce i wygodzie w Twoim domu/mieszkaniu.

Sekretem gamy Odace jest okrągła forma łączników i gniazdek oraz kolorystyka, która umożliwia połączenie różnych stylów i upodobań. O wyjątkowości kolekcji świadczą m.in.: dyskretne koliste łączniki i gniazda, zaokrąglone narożniki gniazd, dobra jakość tworzyw i skrupulatność wykonania.

Każdy wyszuka coś dla siebie – jednocześnie Ci, którzy umiejętnie dobierają odcienie, szukają innowacyjnego wzornictwo ale też i Ci, którzy cenią sobie prostotę wzoru i komfort stosowania. Znaczna paleta stylistyczna i personalizowane rozwiązania.

Osobowość domu… budujesz Ty! Odważ się mieszać i zespajać , a także wzory do aranżacji wnętrza, aby było naprawdę nieszablonowe. Energiczny żółty, intensywny niebieski, róż indyjski... Wszystko jest realne, jeśli chcesz wyrazić swoją wizję i stworzyć unikatowy nastrój w domu.

Rozwiązania ułatwiające oszczędzanie energii niewątpliwie docenisz to, że produkty serii Odace — od sterowania roletami po termostaty i czujniki ruchu — są zaopatrzone w inteligentne rozwiązania, które znacząco powiększają komfort użytkowania i zmniejszą zużycie energii.

wykorzystanie energooszczędnego osprzętu elektrycznego pozwoli Ci produktywniej korzystać z ogrzewania i oświetlenia i ograniczyć rachunki za prąd. Termostat obrotowy pozwala skrupulatniej sterować grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym.

Przykładowo, obniżenie temperatury o tylko jeden stopień może spowodować, iż system ogrzewania będzie zużywał o 5% mniej energii. Funkcjonalne i stylowe ramki. Uniwersalne wielokrotne ramki serii Odace Style Schneider Electric zoptymalizują używaną przestrzeń w Twoim domu.

W jednym miejscu możesz zamontować sporo funkcji, które ułatwią korzystanie z potrzebnych Ci maszyn. Ale ramki linii Odace to najczęściej funcjonalność. Pojedyncze ramki z akcesoriami, takimi jak klips, zawieszka czy podstawka pod telefon przydadzą Ci się w życiu powszednim i pomogą w organizacji.

mocne strony Materiały przyjazne środowisku. Unikalny wzór – zaokrąglone ramki. Zwiększona oporność na promieniowanie UV. Ramki wielokrotne - od 1 do 4- krotnych. Parametry swobodna personalizacja wnętrza. Odważne barwy i wzory.

Naturalne materiały: drewno, metal, kamień. Krągła forma łączników i gniazdek. Sprawdź wszystkie produkty serii Odace