Ściemniacz uniwersalny Schneider Odace S520512 do LED 4-200VA do żarówek i halogenów 4-400W biały (3606480686122) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ściemniacz uniwersalny Schneider Odace S520512 do LED 4-200VA do żarówek i halogenów 4-400W biały (3606480686122) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 182.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-65%
Ściemniacz uniwersalny Schneider Odace S520512 do LED 4-200VA do żarówek i halogenów 4-400W biały - wysyłka w 24h
182.29
hurtelektryczny.pl
-65%
Ściemniacz uniwersalny Schneider Odace S520512 do LED 4-200VA do żarówek i halogenów 4-400W biały - wysyłka w 24h
182.29
szybkalampa24.pl
Odace Ściemniacz uniwersalny LED 400VA biały S520512
515.63
EL-Maro Kreczetowscy Ratajczak Sp. J.

Parametry

Producent:Schneider
Kategoria:Pozostała elektryka

Opis

Ściemniacz LED 400VA w kolorze białym serii Odace Uniwersalny Schneider Electric o numerze katalogowym S520512 atuty ściemniacza LED: nietrudny i szybki montaż interesujący, owalny zarys Wykonanie z wysokiej jakości materiału o zwiększonej wytrzymałości na ultrafiolet niepokaźna głębokość mechanizmu, dzięki czemu jest więcej miejsca w puszce na ułożenie przewodów szybki i bezpieczny dostęp do styków przy pomocy przyrządu pomiarowego solidna i nieelastyczna ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami ułatwiającymi pozycjonowanie Możliwość wspaniałego dobrania mechanizmu, w ramce wielokrotnej, dzięki specjalnym zatrzaskom na ramce montażowej konkretne pazury, pewne utrzymanie i montaż produktu w puszce Ściemniacz może być używany do sterowania oświetleniem rodzaju: lampa żarowa, lampa halogenowa (w zakresie mocy od 4-400W) kolekcja ODACE Zaprojektowana została w atrakcyjny, z myślą o estetyce i wygodzie w Twoim domu/mieszkaniu.

Sekretem gamy Odace jest krągła forma łączników i gniazdek oraz kolorystyka, która umożliwia połączenie przeróżnych stylów i upodobań. O wyjątkowości kolekcji świadczą m.in.: dyskretne okrągłe łączniki i gniazda, zaokrąglone narożniki gniazd, dobra jakość materiałów i staranność wykonania.

Każdy odnajdzie coś dla siebie – równocześnie Ci, którzy umiejętnie dobierają barwy, szukają progresywnego wzornictwo lecz też i Ci, którzy cenią sobie prostotę wzoru i komfort użytkowania. Szeroka paleta stylistyczna i personalizowane rozwiązania.

Osobowość domu… tworzysz Ty! Odważ się mieszać i bratać i wzory do aranżacji wnętrza, żeby było naprawdę unikatowe. Energiczny żółty, intensywny niebieski, róż indyjski... Wszystko jest realne, jeśli chcesz wyrazić swoją wizję i stworzyć nieszablonowy nastrój w domu.

Rozwiązania usprawniające oszczędzanie energii bez wątpienia docenisz to, że produkty linii Odace — od sterowania roletami po termostaty i czujniki ruchu — są wyposażone w inteligentne rozwiązania, które znacząco powiększają komfort użytkowania i zmniejszą zużycie energii.

wykorzystanie energooszczędnego osprzętu elektrycznego pozwoli Ci efektywniej korzystać z ogrzewania i oświetlenia i obniżyć rachunki za prąd. Termostat obrotowy pozwala staranniej sterować grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym.

Przykładowo, obniżenie temperatury o tylko jeden stopień może spowodować, iż system ogrzewania będzie zużywał o 5% mniej energii. Użyteczne i stylowe ramki. Uniwersalne wielokrotne ramki linii Odace Style Schneider Electric zoptymalizują użytkowaną przestrzeń w Twoim domu.

W jednym miejscu możesz zamontować niemało funkcji, które ułatwią korzystanie z niezbędnych Ci sprzętów. Lecz ramki serii Odace to głównie funcjonalność. Pojedyncze ramki z akcesoriami, takimi jak klips, zawieszka czy podstawka pod telefon przydadzą Ci się w życiu codziennym i pomogą w organizacji.

zalety Materiały przyjazne środowisku. Specyficzny wzór – zaokrąglone ramki. Powiększona odporność na promieniowanie UV. Ramki wielokrotne - od 1 do 4- krotnych. Właściwości swobodna personalizacja wnętrza. Odważne barwy i wzory.

Naturalne materiały: drewno, metal, kamień. Okrągła forma łączników i gniazdek. Zobacz wszystkie produkty serii Odace