Sedna ściemniacz przyciskowo-obrotowy podtynkowy z funkcją łącznika schodowego rl40-1000w/60-600w biały sdn2200921 marki Schneider promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sedna ściemniacz przyciskowo-obrotowy podtynkowy z funkcją łącznika schodowego rl40-1000w/60-600w biały sdn2200921 marki Schneider oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 514.28 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Ściemniacz obrotowy Schneider Sedna SDN2200921 RL 1000VA biały - wysyłka w 24h
514.28
hurtelektryczny.pl
Ściemniacz obrotowy Schneider Sedna SDN2200921 RL 1000VA biały - wysyłka w 24h
524.77
szybkalampa24.pl
Sedna Ściemniacz przyciskowo-obrotowy bia. rl 1000va/600w SDN2200921
845.21
EL-Maro Kreczetowscy Ratajczak Sp. J.

Parametry

Producent:Schneider
Kategoria:Pozostała elektryka

Opis

Ściemniacz przyciskowo-obrotowy z funkcją łącznika schodowego w kolorze białym, linii Sedna, firmy Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN2200921 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, współpracuje z tradycyjnymi żarówkami i halogenami 230V oraz niskonapięciowymi halogenami zasilanymi za pośrednictwem transformatora ferromagnetycznego w zakresie mocy 40-1000V Ściemniacz zastosowany potencjometr zezwalający na ustawienie drobnego poziomu natężenia oświetlenia, i wyekwipowany jest w bezpiecznik Podłączenie przewodów za pomocą zacisków śrubowych Zewnętrzne elementy zrobione zostały z tworzywa o rozszerzonej oporności na promienie UV Mechanizm ma czytelny schemat, a także oznaczenie zacisków upraszczające podłączenie w dodatku, potężna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu ma nacięcia usprawniające pozycjonowanie artykuł może być instalowany w ramkach wielokrotnych kolekcja SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają linii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, najróżniejszy asortyment oraz ciekawa paleta barw czynią serię Sedna wyśmienitą alternatywą dla tradycyjnych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności linia Sedna jest wyśmienitym wyborem dla wszelkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej komfortowym.

dostępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym i grafitowym (gniazda zasilające występują ponadto w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (na dodatek w kolorze czerwonym i miętowym szarym) 42 kompozycji kolorystycznych.

Prosta forma, szeroki asortyment i szybka i przystępna instalacja to zalety tej serii. Delikatne linie i interesująca kolorystyka. Linia Sedna to kompromis między postępowością i klasyką. Prosta forma i specyficzny 8 mm płaski design to doskonały dobór dla sympatyków nieskomplikowanej formy.

Natomiast charakteru linii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 barw ramek i 6 odcieni mechanizmów. Dostępne są równocześnie odważne odcienie takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz doskonałą przestrzeń dla siebie! Sedna - spora funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie przeróżnych progresywnych technicznie produktów, które sprawią, iż codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne ewidentnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ składników w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych jednocześnie w układzie pionowym i poziomym. Atuty progresywny płaski kształt i ciekawa kolorystyka tradycyjny zarys ramek, wyjątkowo płaska forma i przeróżna kolorystyką sprawiają, że wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z warstwą antykorozyjną i tworzywo oporne na promienie UV sprawią, że produkty na długo zachowają intensywne odcienie. Gładka powierzchnia kolekcja Sedna to produkty o innowacyjnej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki czemu kurz nie osiada na ramkach i są one proste do utrzymania w czystości. Instynktowny i nieskomplikowany montaż Metalowa ramka montażowa, a także czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

progresywne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które gwarantują pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna posiada ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej oraz w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Cechy Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swojej łazience.

Produkty ze poziomym ochrony IP44 sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Komfortowa praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i duży zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, aniżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda serii Sedna wyekwipowane zostały w przesłony torów prądowych, które bronią wszystkich domowników, a w głównej mierze dzieci przez porażeniem prądem.

Prosta i w pełni bezpieczna instalacja osprzętu kolekcja Sedna została zaprojektowana tak, by zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo montażu. Teleskopowa budowa gwarantuje świetne przypasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej oraz otwarte i ułożone w jednej linii zaciski upraszczają montaż, a przezroczyste oznaczenia sprawiają, iż instalacja jest instynktowna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki zapewniają bezpieczeństwo instalacji. Przejrzyj wszystkie produkty kolekcji Sedna