Wkładka uszczelniająca Kontakt-Simon 54 DU1W do łączników dwu klawiszowych IP44 biała promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wkładka uszczelniająca Kontakt-Simon 54 DU1W do łączników dwu klawiszowych IP44 biała oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
kontakt-simon wkładka uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych du1w ip44 biały
1.86
Elektromag
Wkładka uszczelniająca Kontakt-Simon 54 DU1W do łączników dwu klawiszowych IP44 biała - wysyłka w 24h
3.12
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:Kontakt-Simon
Kategoria:Pozostała elektryka

Opis

Wkładka Kontakt-Simon 54 DU1W uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych IP44 biały Specyfikacja Akcesoria Tworzywo nienaturalne "Simon 54" to postępowa linia premium osprzętu elektro-instalacyjnego oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w konstrukcji mechanizmy, eksponująca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.

Osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny który umożliwia zamontowanie towaru w opcji poziomej i pionowej. Moduł instalujemy w standardowej puszce F60 za pomocą szybkozłączki albo śrub. Do dyspozycji jest pełna gama modułów: łączniki,przyciski, gniazda elektryczne, gniazda teleinformatyczne, USB, głośnikowe, RTV-SAT itp.

dostępny w tradycyjnej bieli oraz kolorach:kremowy, metaliczny mat,metalizowany, złoty mat, metalizowany, antracyt, metalizowany, brąz mat, metalizowany.