Bemine mocne feromony bezwonne dla mężczyzn 10ml | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki Lovely lovers (pl) promocja 2022

Cena69.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Lovely Lovers (PL)
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

LOVELY LOVERS BeMINE 10 ml (0.34 fl. Oz.) PURE MAN - bezwonne skoncentrowane feromony dla mężczyzn.

Czym jest koncentrat feromonów i jak działa?
Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:

zwiększając zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
budując aurę dominacji wokół mężczyzny

Skoncentrowana forma i adekwatne proporcje tzw. "atraktantów zapachowych" na dodatek potęgują produktywność feromonów, które stwarza każdy z nas. Proces ten jest bardzo prawidłowo widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.

Dla kogo?

BeMINE PURE MAN od LOVELY LOVERS to bezwonny koncentrat feromonów dla każdego mężczyzny, który chce świadomie i niepostrzeżenie zastosować ich działanie. Można wyszczególnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

1) błyskotliwOŚĆ i FLIRT - dzięki działaniu na podświadomość pań staniesz się bardziej interesujący w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!

2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE - atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Upraszcza to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.

3) EFEKTY W PRACY - po zastosowaniu męskich feromonów będziesz odbierany jako partner godny zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione w trakcie pracy polegającej np. Na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.

4) SAMIEC ALFA - feromony zwiększają pewność siebie poprzez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie

Czemu BeMINE PURE MAN są bezwonne?
Bezwonny koncentrat feromonów jest wyśmienitym rozwiązaniem, gdy nie chcesz rezygnować z ulubionych perfum, ale chcesz posiadać na sobie feromony i korzystać z ich działania "z ukrycia" na osoby w Twoim otoczeniu. Bezwonna formuła nie ingeruje w zapach perfum. Możesz je nanieść oddzielnie bądź przelać feromony do flakonu perfum.

Dlaczego feromony mogą ułatwić podryw i dominację w grupie?
Jest to przede wszystkim zasługa wysokiej koncentracji feromonów. Dzięki temu są one błyskawicznie odbierane przez otaczające nas osoby. Specjalna silna formuła BeMINE PURE stopniowo uwalnia związki feromonów, by efekt ich działania trwał jak najdłużej. Efekt utrzymuje się nawet do 12 godzin.

Czy tak silne feromony są bezpieczne?
Tak, BeMINE przeszły szereg badań, które potwierdziły bezpieczeństwo ich używania mimo szczególnie wysokiej koncentracji. Na dodatek specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu czy pościeli, dzięki temu jest niewidoczny dla oka.

SPOSÓB zastosowania:

Flakon starcza na bardzo długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu komfortowego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np. Za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. Zegarek, mankiety). Można także nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy aby w powietrzu wznosiły się feromony.

UWAGA: bezwonne feromony możesz dodać do swych ulubionych perfum, ponieważ formuła BeMINE PURE nie ingeruje w ich zapach.

pojemność: 10 ml

LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..

producent LOVELY LOVERS jest konsekwencją pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i sprawnych formuł w przystępnej cenie. Dzięki temu powstała linia kosmetyków intymnych dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, produkowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice), a także zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem bezkompromisowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i produktywności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych kupujących. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne".