Seven creations Lewatywa + 3 końcówki (4890888127700) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Sexshop112.pl

Parametry

Producent:Seven creations
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

Lewatywa jest nad wyraz prostą w użyciu, a zarazem korzystnej jakości lewatywą. W pakiecie znajdują się aż 3 końcówki. Planujesz zabawy analne i chcesz zadbać o wyższy poziom ich higieny? Masz ochotę poeksperymentować nieco z tylnym wejściem i zafundować sobie oraz ukochanej osobie wyjątkową sesję? Jednym z gadżetów, który możecie użyć, jest ten prosty komplet do lewatywy.
Lewatywa to perfekcyjny sposób na przygotowanie się do seksu analnego. Najlepiej wykonać ją za pomocą ciepłej wody, korzystając ze specjalistycznego zestawu. Ten, który oferujemy jest zaopatrzony w trzy końcówki o rozmaitych kształtach – możesz wybrać ten, który zapewni największy komfort zabiegu i/albo dopełniającą przyjemność.
zestaw powstał z dobrej klasy tworzyw i sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i bardziej innowacyjnych. Będzie nadzwyczajnym uzupełnieniem każdej erotycznej linii.
Ci trzeba innych gadżetów dostosowanych do stymulacji analnej? zobacz pozostałe akcesoria z naszej linii i zamów oraz dyskretnie!