Libido therapy 30 tabletek, 4002500 promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Ferosup - suplementy i kosmetyki

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

Libido therapy - jedyny taki artykuł na libido! Jedyny w swoim rodzaju tak kompletny artykuł na libido, przystępny bez recepty. Jego specyficzny ziołowy skład zapewnia prawidłowy wpływ na zaburzenia wzrostu libido, a także osiągane orgazmy u pań.

Został wytwarzany tak, abyś bez problemu mogła czerpać pełną przyjemność. Regularne stosowanie libido therapy w sposób bezusterkowy wpływa na długoterminową udoskonalenie Twoich osiągnięć seksualnych. Sposób działania: składniki zawarte w libido therapy to znane od wieków ziołowe komponenty, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne.

libido therapy sprawi, że już nie będziesz musiała udawać orgazmów, naprawdę będziesz je miała! Pomaga w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Libido therapy daje Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!

Kompleks elementów zawartych w libido therapy w sposób kompletny przyczynia się do odczuwania prawdziwych orgazmów! Dzięki działaniu znakomicie dostosowanych części w końcu poznasz co to znaczy prawdziwy orgazm.

Rozwiązanie problemu niskiego libido! Libido therapy to towar przygotowany z najwyższą dokładnością, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku produktów działa w pełni kompleksowo.

Klientki najbardziej cenią sobie w nim to, iż daje im możliwość poprawienia swego poziomu libido od podstaw, dzięki temu będziesz mogła odczuwać prawdziwe orgazmy! Długi orgazm - jakie to proste! Dzięki działaniu Libido therapy zobaczysz jak z łatwością osiągniąć prawdziwy długi orgazm!

użytkowanie suplementu diety jest niezwykle proste, wystarczy przyjmować jedną tabletke dziennie i popić dużą ilością wody. Doświadczysz uczucia, które bezproblemowo, będziesz odczuwać w trakcie każdego stosunku!

I to bez zbędnych wspomagaczy, dzięki temu osiągasz kilka orgazmów jednej nocy! elementy: L-Arginina L-arginina znacząco wpływa na rozszerzenie produkcji tlenku azotu, co ma dobry wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych.

ograniczając napięcie ściany naczyń wyraźnie poprawia przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z żeńskim libido. Z uwagi na ten fakt, L-arginina to substancja poprawiająca liczba krwi.

Sprzyja to znacznie uzyskaniu wysokiego libido. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji hormonów odpowiadających za zadowolenie z seksu! Tribulus terrestris Buzdyganek pobudza owogenezę u pań.

powiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Uniemożliwia stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy menopauzy. W trafnej dawce podwyższa poziom naturalnego, endogennego testosteronu. Buzdyganek rozszerza poziom wolnych hormonów we krwi.

Wyciągi z buzdyganka rozszerzają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny. Catuaba (Trichilia catigua) Jest to środek z kory drzew rosnących w Brazylii. Taka kora pochodzi z drzew Trichilia catigua.

Catuabę najczęściej stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w przypadku zaburzeń seksualnych. Stanowi niezwykle potężny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga libido. W Brazylii, gdzie dodaje się go także do wina, jest na tyle lubiany, iż powstało związane z nią przysłowie: „do sześćdziesiątki dzieci ojca należą do niego, po sześćdziesiątce należą do catuaby".

Wapń(węglan wapnia) Zajmuje pierwsze miejsce na liście elementów odżywczych, które gwarantują nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, żeby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni.

na dodatek niedobór wapnia może wywoływać stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, choćby na przyjemności. Tutaj zastosowano go jako wzmocnienie dla organizmu.

Ginkgo biloba Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na poziom libido. Kobiece erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U kobiet pobudzenie seksualne, odbierane poprzez mózg, sprawia uwolnienie tlenku azotu do komórek, rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja.

Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu powiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co rozszerza szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z wykorzystaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest szczególnie efektywna w sytuacji zaburzeń erekcji wynikających ze stosowania antydepresantów.

Dawkowanie: Stosować 1 tabletka dziennie zaraz po pierwszym posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w trakcie jednego dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety.

Jedna tabletka dziennie libido therapy pozwoli Ci poznać prawdziwy smak orgazmu!