Lovestim - ekskluzywna erotyczna gra dla par z gadżetami (5903268070004) promocja 2021

Cena75.44
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie IntimaShop

Parametry

Producent:LoveStim
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

EAN: 5903268070004Najbardziej ekskluzywna gra dla par od LoveStim. Firmy nagrodzonej laurem konsumenta.Gra erotyczna LoveStim to wymarzona propozycja dla wszelkich tych, którzy chcą podrasować swój seks i dać partnerce albo partnerowi jeszcze więcej rozkoszy.LoveStim GRA - Bo tak się właśnie ona nazywa.

pozostała stworzona by stymulować, wzmacniać namiętność wśród kochanków.ma ona aż 50 kart podzielonych tematycznie, zawierających nasycone namiętnością erotyczne zadania, triki, a także igraszki. Wszystko to wytwarza scenariusz rozbudowanej, bardzo podniecającej gry wstępnej.w dodatku LoveStim gra ma profesjonalnie dobrane gadżety, które urozmaicą zabawę a Was doprowadzą do granic rozkoszy.W grze poza kartami odszukasz:Wysokiej jakości opaskę na oczy producenta LoveStim, opaska ta pełni podwójną funkcję, jest także narzędziem do krępowania.Specjalistyczny żel do masażu POCKET FOR TOUCH od LoveStimPiórku do łaskotania i sprawiania rozkoszyWibrator pełniący także funkcję solidnego masażera łechtaczkiJako jedni z niewielu zadbaliśmy o to żeby nasza gra była pełnowartościowa, więc w pakiecie odszukasz także baterię do wibratora, dzięki temu zaraz po otrzymaniu gry możesz rozpocząć zabawę...;)Dzięki grze LoveStim, poznacie świeże niesamowite erotyczne triki, nauczycie się mówić o seksie i swych potrzebach.

Namówicie swoją połówkę do spróbowania czegoś nowego. Poznacie nową odsłonę gry wstępnej, tak szczególnie podniecającej, tak nad wyraz wyzwalającej napięcie erotyczne, iż miłość nabierze nowego rozmiaru.LoveStim gra dla par, asygnowana jest dla każdego.Młodzi kochankowie dzięki niej staną się odważniejsi, nauczą się mówić o swych potrzebach, gra ułatwi przekroczenie barier intymności.Pary, małżeństwa z dłuższym stażem, podkręcą swój seks, LoveStim wyciągnie Was z rutyny wzmocni wasz związek.

Dzięki niej od rana będziecie marzyć o wspólnym wieczorzeW grze LoveStim znajduje się 50 kart:Karty dla Niej:Rozpalający Flirt - 10 kart różowychNamiętne Igraszki - 10 kart czerwonychKarty zmiany - 5 kart zielonych - istotnie urozmaicają one przebieg gry.

Pamiętaj jednak każdą kartę zmiany można tylko raz.Karty dla Niego:Rozpalający Flirt - 10 kart fioletowychNamiętne igraszki - 10 kart granatowychKarty zmiany - 5 kart zielonych - wyraźnie urozmaicają one przebieg gry.

Pamiętaj jednak każdą kartę zmiany można wyłącznie raz.Gadżety występujące w grze:Zmysłowa opaska na oczy, zaprojektowana żeby sprawiać przyjemność.Dzięki optymalnej szerokości, skrupulatnie zakrywa oczy nie uciskając ich, specjalne wycięcie na nos, polepsza jej szczelność, nie pozostawiając żadnych szpar od dołu.

Dzięki odpowiedniej długości, opaska nadaje się na każdą głowę. OPASKA nie jest rozciągliwa dzięki temu wyśmienicie pasuje także do krępowania dłoni i nie tylko....Specjalne zakończenie pod odpowiednim kątem dodaje jej uroku i pazura.POCKET FOR TOUCH 100ml.

Kieszonkowy olejek do masażu i lubrykant na bazie wody w jednym. Możesz go mieć za każdym razem przy sobie a zamieni wieczór w niezapomnianą przygodę erotyczną.w całości bezpieczny, antyalergiczny olejek do masażu i lubrykant w jednym POCKET FOR TOUCH, jest produktem wysokiej jakości dostosowanym dla najdelikatniejszych pań.Połączenie olejku do masażu oraz wydajnego żelu intymnego wzmacniającego doznania podczas seksu waginalnego jak i analnego, nadaje temu produktowi nieporównaną dotąd wszechstronność.posiadając pod ręką POCKET FOR TOUCH, możesz przygotować romantyczny wieczór z masażem stóp na początek...

a później reszty ciała....Piórko pozwala, by podniecenie budowało się długo i powoli, z każdym dotykiem na skórze rozszerzało się i rosło.finezyjne muśnięcia miotełki drażnią i stymulują, dzięki czemu dodatkowo każdy pocałunek czy dotknięcie skóry stają się bardziej odczuwane i mocniej wyczekiwane.Pieść partnerkę lub partnera od stóp do głów, każdy bowiem fragment ciała staje się bardziej wrażliwy, gdy dotyka go końcówka tej miotełki.

Długa rączka umożliwia komfortowe trzymanie i zasięg do każdego miejsca na ciele.Długość: 22 cmTen niesamowicie szykowny wibrator w kolorze ecru, spełnia się w podwójnej roli. Idealnie stymuluje wnętrze jak i łechtaczkę.

Jego rozmiar jest uniwersalny, idealnie pasuje dla początkujących pań jako pierwszy wibrator. Sprawdza się także jako sprawca rozkoszy u progresywnych Pań. Długość wibratora: 13cmŚrednica: 2,4cmZasilanie: 1 bateria AA (jest w pakiecie)zaopatrzony jest w płynną regulację wibracji, co pozwala przypasować go do swoich potrzeb.Co tak samo ważne, w grze LoveStim jest bateria AA którą zasilany jest ten wibrator.

dzięki czemu, jest on gotowy do wykorzystania zaraz po otwarciu gry.Jak rozpocząć grę:Do gry przystępujecie ubrani. Włączcie nastrojową muzykę, przyciemnijcie światło i usiądźcie na przeciw siebie. Zaczynacie od części Rozpalający Flirt.Do drugiego etapu gry przystępujecie nago...

Jeżeli wciąż macie coś na sobie zdejmijcie to i cieszcie się widokiem swych ciał.Wszystkie reguły gry precyzyjnie opisane są w instrukcji dodanej do zestawu.Zawartość opakowania erotycznej gry dla par LOVESTIMW opakowaniu odszukasz:50 kartŻel do masażu POCKET TOUCHPiórko do łaskotania i finezyjnych pieszczotOpaska na oczy i pas do krępowania w jednymDyskretny wibrator z regulacją natężenia wibracjiBaterię AA - zasilającą wibratorInstrukcję gryŻyczymy miłej zabawy, wieczorów pełnych namiętności, podniecenia oraz niezapomnianych orgazmów......