Seven creations Mała ciasna cipka z wibracjami promocja 2024

jest dostępny w sklepie Sexshop112.pl

Parametry

Producent:Seven creations
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

Masturbator Lifelike Vibrating Vagina marki Seven Creations, który wygląda jak prawdziwa cipka kobiety. Nienaturalna ciasna pochwa w dodatku wibracje, co czyni masturbację jeszcze lepszą. Świetna ciasna cipka jest wytworzona z realistycznego w dotyku materiału, który rozciąga się, kiedy wsuwasz penisa.

dodatkowo ma wibrujące jajko, którego też może używać Twoja partnerka albo Ty, w każdy inny sposób na jaki masz ochotę. Adekwatnie ciasna budowa zapewni Ci doznania o jakich zawsze marzyłeś.

Dodaj do tego wibracje, a przeniesiesz się w zupełnie nowy, nieznany do tej pory rozmiar przyjemności. Wibrujące jajko idealnie sprawdzi się w trakcie gry wstępnej, iż włożycie je sobie tam, gdzie akurat macie ochotę.

Gadżet jest rekomendowany także do zabawy solo. Cechy: - wibracja: tak - materiał: PCV bez ftalanów - baterie: 2xAA (nie wchodzą w skład zestawu) - długość kompletna: 23 cm- długość użytkowa: 22 cm - średnica: 11,7 cm- wodoodporność: wodoodporny Dlaczego warto się na niego zdecydować? - Realistyczne doznania, dostępne w dowolnym momencie, na wyciągnięcie ręki.

- Wysokiej jakości materiał, podkreślający się dużą wytrzymałością, dzięki któremu możesz pozwolić sobie choćby na najistotniej energiczne ruchy. - Wysoki stopień higieny, więc bezproblemowo utrzymasz gadżet w czystości.