Sm sex magnet #01 for men, 50 ml marki Aurora promocja 2024

Cena95.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

WODA PERFUMOWANA DLA panów 50 ml

SM SEX MAGNET zapach dla panów, który podbija zmysły i przyciąga uwagę każdej kobiety. Ta kompilacja zapachowa jest połączeniem mocy i elegancji. Zaczynając swoją podróż od świeżości i delikatnej nuty drzewa sandałowego, perfumy te szybko przechodzą w intensywną aurę z nutami kokosa i bergamotki. To zapach dla pana pewnego siebie, który wie, czego chce i jak do togo dążyć. SM SEX MAGNET preparat o innowacyjnym, ciekawym i wyjątkowo męskim zapachu.

oryginalna kombinacja wzbudza zainteresowanie kobiet i powoduje, że postrzegają mężczyznę jako wyjątkowo silnego, odważnego i dojrzałego. Kobiety reagują na komponenty zapachowe zawarte w kompilacji w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. SM SEX MAGNET #01 50 ml to esencja męskości i siły, która przyciąga uwagę. Niech Twój zapach będzie przewodnikiem do zdobywania i przyciągnięcia uwagi.

Sposób wykorzystania: należy stosować jak inne perfumy. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już mała ilość perfum. Wydajne działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 50 ml z atomizerem

Producent: AURORA