Świeca do masażu - Swede Senze Massage Candle - Cytryna, pieprz, eukaliptus 150g promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Świeca do masażu - Swede Senze Massage Candle - Cytryna, pieprz, eukaliptus 150g oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 75.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Świeca do Masażu Senze - Witalność 150ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
75.99
Kraina-Doznań
sexshop - środek nawilżający - lelo personal moisturizer bottle 150ml - online
119.00
YourStyle.pl - Moda dla Ciebie

Parametry

Producent:Swede
Kategoria:Pozostała erotyka

Opis

Środek nawilżający - Lelo Personal Moisturizer BottleDoskonała jakość i sprawnośćFirma LELO bez dwóch zdań kojarzy się z nadzwyczajnej jakości akcesoriami erotycznymi. Nie inaczej jest w sytuacji tradycyjnego zdałoby się żelu intymnego – dopracowana formuła pozwala nam naprawdę cieszyć się lepszym i przyjemniejszym seksem.W środkach nawilżających bowiem najważniejsze jest to, iż pozwalają zwiększyć rozkosz odczuwaną przez oboje partnerów.

Wspomagają albo zastępują naturalną lubrykację kobiety, więc muszą jak najlepiej z nią współgrać, być jak najmocniej przychylnymi dla ciała.w sytuacji środka marki LELO działanie nawilżające jest długookresowe a efekt utrzymuje się wyraźnie i w pełni satysfakcjonując.Wzbogacenie składu o wyciąg z aloesu to dodatkowy plus dla delikatnego naskórka, podatnego na mikro urazy.

Ekstrakt ten ma też działanie odświeżające, regenerujące, zwalczające drobnoustroje.Pozbawiony gliceryny czy parbenów, bez środków zapachowych, bez efektu plamienia czy kleistości umożliwia idealne rozprowadzenie po ciele i zagwarantuje właściwe nawilżenie przez długi okres.Jest optymalny dla wszystkiego rodzaju erotycznej aktywności, można go stosować z akcesoriami erotycznymi każdego rodzaju, w tym wibratorami silikonowymi, z których zresztą producent LELO słynie.Po jego aplikacji za każdym razem odczujemy powiększoną przyjemność – idealne nawilżenie w trakcie seksu to gwarancja lepszego odczuwania bodźców, są one głębsze, bardziej intensywne, rozkosz odczuwana jest wcześniej i trwa dłużej.genialne nawilżanie – dla perfekcyjnej przyjemności.objętość 150ml