Ładowarka trójkanałowa Telesin dla GoPro Hero 9 (GP-BCG-902) (6972860171012) promocja 2022

Cena52.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostała fotografia i optyka

Opis

Ładowarka Telesin GP-BCG-902 do akumulatorów GoPro Hero 9

Ładowarka producenta Telesin umożliwia prędkie ładowanie choćby 3 akumulatorów do kamery sportowej GoPro Hero 9 jednocześnie. Innowacyjny system zabezpieczeń chroni je przed uszkodzeniem. Z kolei lekka waga 27,5 g i kompaktowy wymiar powodują,wyśmienicie spełni oczekiwania również w podróży. Urządzenie zostało wyposażone w specjalne diody, które świecą na czerwono podczas ładowania, a na zielono, kiedy akumulator jest już w całości naładowany.

błyskawicznie naładuje akumulatory Twojej kamery

Ładowarka obsługuje prędkie ładowanie 5V-2A. Jest kompatybilna z oryginalnymi akumulatorami GoPro Hero 9.kompletnie naładować jeden z nich, wystarczy jej tylko 40 minut! Po zakończeniu ładowania samoistnie przerywa pracę, co sprawia, że jest bardziej energooszczędna i przyjazna dla środowiska.

Całkowite bezpieczeństwo stosowania

Złożony system zabezpieczeń sprawia, iż możesz bez obaw używać towaru. Urządzenie zostało wyposażone pomiędzy innymi w ochronę przed przeładowaniem, przeciążeniem, przepięciem i zwarciem. Swobodnie ładuj akumulatory swojej kamery GoPro Hero 9 - ani im, ani ładowarce nie grozi uszkodzenie!

za każdym razem pod ręką

Urządzenie jest także niesamowicie ergonomiczne, lekkie i kompaktowe, co powoduje, iż jego transport nie stanowi najmniejszego nawet problemu. Nieduża waga i rozmiary zaledwie 51,7x59,6x20,4 mm wygodne spakowanie ładowarki do plecaka, walizki czy torebki, dzięki temu zabierzesz ją ze sobą niemal wszędzie - w plener czy na wakacje. Akumulatory Twojej kamery sportowej za każdym razem będą gotowe dostarczyć jej energii do tworzenia oryginalnych ujęć!

Specyfikacja

Zawartość opakowania