Mocowanie na kask do kamer sportowych Telesin (GP-HBM-MT2) promocja 2022

Cena58.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostała fotografia i optyka

Opis

Mocowanie na kask Telesin GP-HBM-MT2

Mocowanie na kask do kamer sportowych i telefonów pozwoli Ci tworzyć jeszcze ciekawsze ujęcia. Tworzone z wysokiej klasy materiałów - zaskoczy Cię wytrzymałością. Dodatkowa warstwa z silikonu i przeciwpoślizgowe wypustki unikatową stabilność. Składany do 180° i obrotowy design produktu umożliwia komfortowy i pewny montaż na dowolnym typu kasku. Mocowanie producenta Telesin jest przy tym kompatybilne z szeregiem kamer sportowych i telefonów.

znakomicie przemyślana kompozycja

Mocowanie kształtem przypomina ćmę, a obydwa jego "skrzydełka" można składać. W ten sposób jeszcze lepiej złączysz je do kształtu swego kasku. Mocowanie na rzep zezwala na prosty, a zarazem zrównoważony montaż. Kamerę zamontujesz natomiast za pomocą wytrzymałego zawiasu wykonanego ze stali , a także nylonu PA66.

znaczna kompatybilność

towar eksponuje się ogromną kompatybilnością, dzięki której stanie na wysokości zadania w wielu wykorzystaniach. Korzystając z mocowania, przyczepisz do kasku kamerę GoPro lub Osmo. Akcesorium pasuje w dodatku do Insta360. Możesz także zamontować na nim swojego smartfona - będzie Ci jednak potrzebny dodatkowy klips na telefon.


Specyfikacja: