Puluz namiot bezcieniowy 80cm led 8500 lumenów (5907489601252) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Puluz namiot bezcieniowy 80cm led 8500 lumenów (5907489601252) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 428.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Namiot Bezcieniowy 80x80x80cm 2x Led 5500k Puluz
428.99
Empik
Namiot bezcieniowy PULUZ PU5080
428.99
Media Expert

Parametry

Producent:PULUZ
Kategoria:Pozostała fotografia i optyka

Opis


Namiot bezcieniowy

Namioty oświetleniowe firmy Puluz służą do tworzenia wysokiej jakości, bezcieniowych fotografii przedmiotów. Cały pakiet jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka, jego montaż trwa kilka minut. Jest praktyczny, dzięki temu możemy go wykorzystać w plenerze, domu czy biurze.
produkt spełni oczekiwania choćby najszczególniej wymagających użytkowników. Do stworzenia ujęć wystarczy nam aparat albo telefon. Do pełnej funkcjonalności nie jest konieczne zaopatrywanie się w dopełniające akcesoria.


niemało korzyści

Namioty bezcieniowe cechują się poręcznym wymiarem po złożeniu dzięki temu ich przechowywanie nie stanowi problemu. Instalacja namiotu jest prosta i zajmuje mało czasu. Namiot nie ma efektu stroboskopu, cechuje się wysoką jasnością i niezwykle poprawnie rozprowadza ciepło.


Uniwersalność

Namiot ma otwieraną górną pokrywę, dzięki czemu zdjęcia możemy wykonać także z góry. Uniwersalne tła w pakiecie pozwolą przystosować kolorystykę do konkretnego towaru. Dopełniające tła są także dostępne jako akcesoria.
Oświetlenie LED

wbudowane panele LED znakomite doświetlenie namiotu. Lampy posiadają także możliwość zmiany pozycji, dzięki temu możemy samodzielnie przypasować kierunek światła.

Łatwy montaż

Prosta konstukcja umożliwia rozłożenie namiotu w ciągu kilku minut. Jego nieduże rozmiary umożliwiają bezproblemowy transpot.Porównanie namiotów

Specyfikacja

W zestawie