Silnik spalinowy 1km 139f-2 marki Lifan promocja 2024

Cena599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LIFAN

Parametry

Producent:Lifan
Kategoria:Pozostała motoryzacja

Opis

właściwości technologiczne

Jednocylindrowy, czterosuwowy silnik LIFAN 1KM 139F-2 znamionuje się wysoką mocą 1 KM przy 6500 rpm, a także pojemnością 35 cm³. Urządzenie to, chłodzone powietrzem, jest dostosowane do pracy z benzyną bezołowiową. Dodatkowym atutem jest jego kompaktowa kompozycja o wymiarach 260x250x215mm oraz lekka masa netto wynosząca 3,6 kg, co upraszcza integrację z wieloma maszynami, a także gwarantuje łatwość w przenoszeniu i konstrukcji. Silnik posiada ręczny system rozruchu oraz 0,75L pojemność baku, co gwarantuje długofalową i skuteczną pracę.

bezawaryjność i wytrzymałość

Wysoka jakość wykonania z najkorzystniejszych materiałów zapewnia długotrwałą i zrównoważoną pracę Silnika Spalinowego LIFAN 1KM 139F-2. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej bezusterkowości i minimalizacji ryzyka awarii, co jest potwierdzone poprzez liczne pozytywne opinie użytkowników i długoletnie doświadczenie firmy LIFAN w tworzeniu silników spalinowych.

Doradztwo i wsparcie

Dla wszelkich zainteresowanych Silnikiem Spalinowym LIFAN 1KM 139F-2 proponujemy fachowe doradztwo technologiczne. Nasi eksperci są przystępni pod numerem 531 006 556, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, a także pomóc w doborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Kompatybilność i podmiana

Silnik LIFAN 1KM 139F-2 jest świetnym zamiennikiem dla modeli gx35 firmy Honda, co powoduje, iż jego podmiana w istniejących maszynach jest szybka i bezproblemowa. Brak konieczności dokonywania dodatkowych modyfikacji instalacyjnych czyni proces aktualizacji sprzętu wyjątkowo przystępnym i wygodnym dla użytkownika.

Kontakt

dobór Silnika Spalinowego LIFAN 1KM 139F-2 to gwarancja satysfakcji z użytkowania niezawodnego urządzenia, które zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej produktywności pracy i długiej żywotności. Dla dodatkowych informacji, wsparcia technicznego czy porad w zakresie doboru adekwatnego silnika, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem 531 006 556. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania, odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości.