Braun Szczotka do włosów SB1 BR 750 Darmowy odbiór w 20 miastach! promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Braun Szczotka do włosów SB1 BR 750 Darmowy odbiór w 20 miastach! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.13 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Braun Satin Hair 7 BR750
119.13
OleOle!
Braun Satin Hair 7 BR750
129.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Pozostała pielęgnacja i higiena

Opis

Błyskawiczny lśnienie i gładkość włosówPożegnaj się z elektryzacją włosów dzięki fantastycznym szczotkom z funkcją IONTEC. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, a miliony intensywnych jonów przenikają do włókna włosów, zwalczając ich puszenie i elektryzowanie, co przekłada się nawidoczne powiększenie ich blasku.IONTEC: Uwydatnij połysk swych włosów.

Wyeliminuj puszenie i elektryzowanie.Szczotka Braun Satin Hair 7 z technologią IONTEC jest jedyna w swym typu. W trakcie gdy w innych szczotkach jony występują jedynie w użytym materiale, szczotka Satin Hair 7 aktywnie stwarza miliony jonów i uwalnia je poprzez niepokaźne, zielone dysze.

Możesz nawet usłyszeć, jak pracują, wydając cichy szelest. Wszystkie jony przenikają Twoje włosy i pomagają wyeliminować puszenie i elektryzowanie, natychmiast przywracając im połysk. Pomagają też transportować wilgoć z otaczającego powietrza z powrotem we włosy.

Jest to korzystne działanie dla zdrowia włosów.Zdejmowana poduszka ułatwia czyszczenie.starczy zdjąć poduszkę, aby łatwo wyczyścić ją pod bieżącą wodą. Dzięki temu Twoja szczotka pozostanie w świetnym stanie poprzez długie lata wykorzystywania.Blokada podróżna.

dynamiczne jony na wynos – proszę wyjątkowo.nad wyraz delikatne czesanie włosów cienkich i przeciętnej grubości.Blokada podróżna. Energiczne jony na wynos – proszę nad wyraz.Możliwość zabrania wszędzie swej szczotki to tak, jakby wszędzie mógł towarzyszyć Ci połysk Twoich włosów.

w trakcie wieczornego wyjścia albo podczas długiego dnia w pracy możesz w każdej chwili poprawić fryzurę za naciśnięciem jednego przycisku, w kilku prostych ruchach. Automatyczna blokada podróżna chroni dysze wylotowe jonów, gdy szczotka Satin Hair 7 znajduje się w torebce.