Feiyu-tech moduł follow focus v2 do gimbali feiyutech z serii ak promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Feiyu-tech moduł follow focus v2 do gimbali feiyutech z serii ak oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
FeiyuTech Moduł follow focus V2 do gimbali FeiyuTech z serii AK
349.00
OleOle!
FeiyuTech Moduł follow focus V2 do gimbali FeiyuTech z serii AK
349.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Feiyu-Tech
Kategoria:Pozostała stabilizacja obrazu

Opis

FeiyuTech Follow Focus V2to nowoczesny moduł ustawiania ostrości zaprojektowany do współpracy z gimbalami FeiyuTech z kolekcji AK. Akcesorium pozwala kontrolować ustawienia płaszczyzny ostrości lub ogniskowej obiektywu przy pomocy pokrętła wielofunkcyjnego znajdującego się na uchwycie stabilizatora, a także programować samoczynne przejścia między zadanymi punktami.

Korzyści: komplet składa się z bezszczotkowego silniczka eklektycznego, a także opaski zakładanej na pierścień ostrości obiektywu. Dzięki zębatce, w którą zaopatrzone zostały obydwa elementy osiągalne jest poruszanie pierścieniem za pomocą silniczka.

Dzięki przemyślanemu systemowi mocowań, użytkownik jest w stanie w nieskomplikowany i szybki sposób zamocować kontroler ostrości na gimbalu, a obszerny zakres regulacji powoduje, iż Follow Focus współpracować będzie z niemal dowolnym obiektywem wykorzystywanym do filmowania.