Philips Akcesoria do golenia rq11/50 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips Akcesoria do golenia rq11/50 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 191.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Philips głowice RQ 11/50
191.00
Mall.pl
Wymienne ostrza PHILIPS SensoTouch 2D RQ11/50
199.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:PHILIPS
Kategoria:Pozostałe akcesoria do golenia

Opis

staranne golenie
W ciągu dwóch lat głowice golarki usuwają z Twojej twarzy 9 milionów włosów. Wymień głowice i na nowo ciesz się pełną produktywnością.

System GyroFlex 2Ddopasowuje się do kształtu twarzy
System GyroFlex 2Ddostosowuje się do kształtu twarzy

zaimplementowany w golarce system GyroFlex 2Ddopasowuje się do kształtu twarzy, a także gwarantuje mniejszy nacisk i mniej podrażnień przy skrupulatnym goleniu.

Golarki z systemem Super Lift and Cut
System podwójnych ostrzy w golarce elektrycznej producenta Philips podciąga włosy i przycina je na linii skóry, zapewniając precyzyjniejsze golenie.

Uszczelnienie Aquatec pozwala na wygodne golenie na sucho i odświeżające na mokro
użycie w golarce elektrycznej uszczelnienia Aquatec pozwala wybrać sposób golenia. Można zdecydować się na wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z wykorzystaniem żelu lub pianki, takna dodatek ochronić skórę.

technologia SkinGlide gwarantuje gładką skórę, mniej podrażnień i otarć
zastosowana w golarce elektrycznej technika SkinGlide ogranicza tarcie i umożliwia płynny ruch wzdłuż skóry, gwarantując proste i skrupulatne golenie.

proste zdejmowanie i nakładanie
starczy otworzyć głowicę golarki marki Philips i zastosować załączonej szczoteczki do czyszczenia, aby wymieść pozostałe włoski.

Do modelu SensoTouch 2D (RQ11xx)
liczba składników golących w opakowaniu 1