Brio 500 960-001422 kamera internetowa marki Logitech promocja 2023

Cena519.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Pozostałe akcesoria do kamer cyfrowych

Opis

BRIO 500 Kamera internetowa Full HD 1080p z korekcją natężenia światła, automatycznym kadrowaniem i trybem pokazowym. POKAŻ SIĘ Z najkorzystniejszEJ STRONYPoczuj pewność siebie podczas każdego hybrydowego spotkania dzięki kamerze internetowej, która nadaje Twojemu stanowisku biurowemu osobowości i swobody.

automatyczna korekcja natężenia światła i mikrofony z funkcją niwelacji szumów gwarantują, że wyglądasz i brzmisz wyraźnie i naturalnie na każdym spotkaniu. Występowanie W PEŁNIDołącz do każdego spotkania biznesowego z pewnością siebie, zaangażowaniem i autentycznością dzięki kamerze internetowej, która pozwala Ci pokazać się z najlepszej strony.

samoczynnA KOREKCJA NATĘŻENIA ŚWIATŁATechnologia RightLight 4 w kamerze Brio 500 automatycznie dostosowuje otoczenie tak, żeby Twoja sylwetka wyglądała na należycie doświetloną nawet przy kiepskim oświetleniu.

nowoczesnA JAKOŚĆ OBRAZURozdzielczość Full HD 1080p i oparta na SI korekcja wizerunku twarzy zapewniają niesamowitą jakość obrazu, dzięki czemu inni widzą Cię jeszcze wyraźniej. SamoczynnE KADROWANIEAutomatyczne kadrowanie RightSight 4 wyśrodkowuje obiektyw na Tobie, umożliwiając wstawanie i poruszanie się podczas spotkań bez opuszczania kadru.

Pobierz Logi Tune za darmo, aby włączyć zaawansowane funkcje użytkowe do spotkań, takie jak samoczynne kadrowanie RightSight. PODNIEŚ SWÓJ GŁOSMiej pewność, że Twoi współpracownicy usłyszą to, co masz do powiedzenia, nawet jeśli akurat nie korzystasz z zestawu słuchawkowego ani słuchawek dousznych.

Mikrofony z funkcją niwelacji szumów odfiltrowują dźwięki otoczenia i wzmacniają Twój głos, żeby był wyraźnie słyszalny i wybijał się ponad hałas w tle. POCHWAL SIĘ SWOJĄ PRACĄUżyj nowego, postępowego trybu pokazowego w celu przechylenia kamery w dół i zaprezentowania szkiców, rzeczy nad którymi pracujesz i innych przedmiotów na biurku.

dołączony uchwyt posiada podkładkę z mikroprzyssawką, która mocuje kamerę z tyłu monitora i umożliwia szybką regulację jedną ręką. Pobierz Logi Tune za darmo, by włączyć tryb pokazowy. ProdukowanA DO SPOTKAŃŁatwo dołącz do spotkania przy pomocy preferowanej aplikacji do wideokonferencji.

Kamera Brio 500 jest kompatybilna z większością platform do spotkań i rozmów oraz dokument obsługi Microsoft Teams, Google Meet, Zoom. PRYWATNOŚĆ TU I terazObróć zintegrowaną osłonę migawki,w pełni zakryć obiektyw, gdy nie chcesz być na widoku.

Zaprojektowana z myślą o ochronie prywatności. Wyprodukowana dla nieskomplikowanej obsługi.Matryca: dołączone oprogramowanie: Akcesoria w zestawie: Kamera Brio 500 z załączonym kablem USB-C Zaczep montażowy z wyjmowanym adapterem uchwytu Dokumentacja produktu rozmiary: Kamera: 31,5 x 110 x 31,5 mm Kamera internetowa + uchwyt: 51,5 x 110 x 45 mm Zacisk mocujący: 25 x 45,8 x 65,1 mm Długość dołączonego kabla: 1,5 m Pozostałe parametry: Megapiksele kamery: 4MP Pole widzenia po przekątnej (dFoV): 90°/78°/65° Cyfrowe rozszerzenie 4x samoczynne ustawianie ostrości Szklany obiektyw Zintegrowana osłona migawki Połączenie USB rodzaju "plug-and-play" Obsługiwana przez Logi Tune Mikrofon stereo Zasięg mikrofonu: Do 1,22 m...