Kamera internetowa LOGITECH C922 Pro Stream (5099206066977) promocja 2023

Cena499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Pozostałe akcesoria do kamer cyfrowych

Opis

ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM PRZESYŁANIA STRUMIENIOWEGO I NAGRYWANIA.Łącz się z znakomitą czystością przy każdej transmisji na żywo w takich kanałach, jak Twitch i YouTube. Przesyłaj strumieniowo dowolne treści z rozdzielczością 1080p (30 kl./s) lub w płynnej jakości HD 720p z prędkością 60 kl./s.

Publikuj grę w jakości Full HD ze zintegrowanym zastępowaniem tła (rozwiązania Personify), płynnym dźwiękiem, samoczynnym ustawianiem ostrości i 78-stopniowym polem widzenia. Obejmuje darmową trzymiesięczną licencję premium XSplit.PRZESYŁANIE STRUMIENIOWE W ROZDZIELCZOŚCI FULL HD 1080P PRZY 30 KL./S / 720P PRZY 60 KL./SPrzesyłaj strumieniowo i rejestruj doskonały, rzeczywisty obraz w rozdzielczości HD 1080p, która pozwala uchwycić najszczególniej ekscytujące detale.

Korzystaj z prędkiego i płynnego przesyłania dzięki innowacyjnej technologii kompresji H.264, która wymaga mniejszej przepustowości sieci.ZASTĘPOWANIE TŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ dostosowanIAWyposażone w rozwiązania PersonifyZintegruj obrazy na żywo w trakcie transmisji i interakcji z odbiorcami.

Ta wbudowana, nowoczesna funkcja umożliwia stworzenie motywu wizualnego dla rozgrywki i wyróżnienie się z tłumu.automatycznA KOREKCJA NISKIEGO NATĘŻENIA ŚWIATŁAPrzesyłaj strumieniowo ostry obraz nawet w przyćmionym świetle.

Obraz dopasowuje się samoczynnie w zależności od migającego światła w pomieszczeniu albo obecności wielu ekranów komputerowych.REJESTRACJA DŹWIĘKU STEREO Z KAŻDEGO KĄTADwa wielokierunkowe mikrofony zapewniają czyste, płynne przesyłanie strumieniowe i rejestrowanie wideo.STATYWW pełni dostosowywany statyw stołowy z uchwytem uchylnym.

Możliwość rozłożenia do 18,5 cm.