kamera internetowa streamcam usb graphite 960-001281 marki Logitech promocja 2023

Cena549.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Pozostałe akcesoria do kamer cyfrowych

Opis

Przenieś swoje treści na wyższy poziom i zacznij dzielić się pasją z innymi dzięki kamerze Logitech StreamCam. Dzięki nieskazitelnej jakości obrazu, dwóm mikrofonom skierowanym do przodu, wszechstronnym opcjom montażu i złączu USB-C jest to wyśmienita kamera do transmisji na ulubione platformy do strumieniowania.

Kamera jest kompatybilna z systemami Windowsi Mac Korzyści: wydajne połączenie - Logitech StreamCam jest jeszcze bardziej skuteczna w połączeniu z Logitech Capture. Capture odblokowuje w StreamCam funkcje, które automatyzują ekspozycję, kadrowanie, stabilizację i inne właściwości, tak abyś mógł skupić się na tworzeniu jak najkorzystniejszych treści.

Steumieniuj realistycznie w 60 kl./s- strumieniuj i nagrywaj wyraźne i realistyczne filmy z płynnym ruchem i ostrymi szczegółami w rozdzielczości Full HD 1080p w 60 kl./s Inteligentne samoczynne ustawianie ostrości i ekspozycji- śledzenie twarzy a użyciem SI gwarantuje skrupulatną ostrość i ekspozycją niezależnie od tego, w której części kadru się znajdujesz Nagrywanie w pionie w jakości Full HD-błyskawicznie przejść do trybu pionowego, wystarczy obrócić kameręStreamCam.

Ciesz się obrazem w jakości Full HD w formacie 9:16. Wszechstronne opcje konstrukcji - uzyskaj wyśmienity kąt w każdym streamie lub wideo dzięki elastycznym opcjom montażu. Uchwyt do monitora posiada możliwość przechylania i obracania, a nawet konstrukcji na statywie.

zaimplementowana elektroniczna stabilizacja obrazu zniża drgania kamery w wyniku przypadkowych uderzeń lubruchu. Połączenie poprzez złącze USB-C - standard prędkiego i bezusterkowego połączenia, StreamCam wykorzystuje USB rodzaju C, żeby zapewnić efektywne przesyłanie video Inteligentne automatyczne kadrowanie - SstreamCam wykorzystuje technikę Logitech Capture,automatycznie utrzymywać Cię po środku kadru we wszelkich streamach i filmach Najwyższa jakość dźwięku- dzięki podwójnym, skierowanym w przód mikrofonom, kamera zapewnia autentyczny i wyraźny dźwięk Obsługa OBS, XSPLIT, STREAMLABS - Logitech StreamCam jest zoptymalizowana dla Open Broadcaster Software (OBS), Xsplit i Streamlabs, takosiągalne było bezproblemowe strumieniowanie na Twitch, YouTube i innych platformach