Logitech kamera internetowa streamcam usb white 960-001297 (5099206087682) promocja 2023

Cena589.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Pozostałe akcesoria do kamer cyfrowych

Opis

Przenieś swoje treści na wyższy poziom i zacznij dzielić się pasją z innymi dzięki kamerze Logitech StreamCam. Dzięki bezbłędnej jakości obrazu, dwóm mikrofonom skierowanym do przodu, wszechstronnym opcjom montażu i złączu USB-C jest to nadzwyczajna kamera do transmisji na ulubione platformy do strumieniowania.

Kamera jest kompatybilna z systemami Windowsi Mac Korzyści: sprawne połączenie - Logitech StreamCam jest jeszcze bardziej wydajna w połączeniu z Logitech Capture. Capture odblokowuje w StreamCam funkcje, które automatyzują ekspozycję, kadrowanie, stabilizację i inne właściwości, tak abyś mógł skoncentrować się na tworzeniu jak najkorzystniejszych treści.

Steumieniuj realistycznie w 60 kl./s- strumieniuj i nagrywaj wyraźne i realistyczne filmy z płynnym ruchem i ostrymi szczegółami w rozdzielczości Full HD 1080p w 60 kl./s Inteligentne automatyczne ustawianie ostrości i ekspozycji- śledzenie twarzy a zastosowaniem SI zapewnia precyzyjną ostrość i ekspozycją niezależnie od tego, w której części kadru się znajdujesz Nagrywanie w pionie w jakości Full HD-ekspresowo przejść do trybu pionowego, wystarczy obrócić kameręStreamCam.

Ciesz się obrazem w jakości Full HD w formacie 9:16. Wszechstronne opcje montażu - uzyskaj nieprzeciętny kąt w każdym streamie albo video dzięki sprężystym opcjom konstrukcji. Uchwyt do monitora posiada możliwość przechylania i obracania, a choćby konstrukcji na statywie.

zastosowana elektroniczna stabilizacja obrazu zniża drgania kamery w wyniku przypadkowych uderzeń lubruchu. Połączenie poprzez złącze USB-C - kanon szybkiego i bezawaryjnego połączenia, StreamCam wykorzystuje USB rodzaju C, żeby zapewnić efektywne przesyłanie wideo Inteligentne samoczynne kadrowanie - SstreamCam wykorzystuje technologię Logitech Capture,automatycznie utrzymywać Cię po środku kadru we wszelkich streamach i filmach Najwyższa jakość dźwięku- dzięki podwójnym, skierowanym w przód mikrofonom, kamera zapewnia autentyczny i wyraźny dźwięk Obsługa OBS, XSPLIT, STREAMLABS - Logitech StreamCam jest zoptymalizowana dla Open Broadcaster Software (OBS), Xsplit i Streamlabs, takmożliwe było bezproblemowe strumieniowanie na Twitch, YouTube i innych platformach...