Wełna stalowa Condor gradacja 2 200 gr promocja 2024

Cena17.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Condor
Kategoria:Pozostałe akcesoria do narzędzi

Opis

za pomocą wełny stalowej w nietrudny sposób oszlifujesz oraz wypolerujesz powierzchnie z drewna, kamienia czy metalu. Towar sprawdzi się w trakcie renowacji mebli albo odnawiania starych kwietników z metalu.

Wełnę wygodnie osadzisz na elektronarzędziu i przystąpisz do pracy. W ofercie przystępne są produkty o przeróżnej grubości ziaren. Wełna stalowa to artykuł asygnowany do obróbki tworzyw. Za pomocą materiału oczyścisz powierzchnie stworzone z drewna, szkła, kamienia czy także metalu.

Wełna sprawdzi się niezwykle podczas prac renowacyjnych – usuniesz nią nadmiar kleju, warstwy starej farby oraz wygładzisz powierzchnię. Towar idealnie przygotuje podłoże do dalszych prac. Oczyszczona powierzchnia rozszerzy przyczepność lakieru czy farby, wpływając na odporność odnowionego przedmiotu.

Wełna perfekcyjnie sprawdzi się także do polerowania oraz szlifowania. Dzięki przystępności przeróżnych poziomów gradacji możesz wybrać nadzwyczajną wełnę do obróbki tworzyw. W prezentowanym asortymencie znajdują się także inne materiały ścierne – papiery, klocki i gąbki.