Zestaw szlifierski CON-MTA-12 100 szt. CONDOR (5902143118909) promocja 2024

Cena79.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:CONDOR
Kategoria:Pozostałe akcesoria do narzędzi

Opis

Jeśli planujesz precyzyjną obróbkę drewna, stali czy PCV, przyda Ci się komplet mini akcesoriów Drel. Kompaktowy i wielozadaniowy pakiet nietrudne w użyciu akcesoria. Służą one do obróbki wstępnej i wykończeniowej, a także do cięcia, szlifowania i polerowania.

pakiet możesz także użyć do ceramiki i metali barwnych. Zestaw mini akcesoriów Drel 100 szt. To kompaktowy zestaw, który ułatwi Ci wykonanie prac wymagających precyzji. Mini akcesoria będą nieocenioną pomocą przy obróbce wstępnej i wykończeniowej.

Możesz także zastosować ich do cięcia, szlifowania i polerowania. Zestaw daje Ci niemało możliwości. Elementy przydadzą się do prac w drewnie i stali. Możesz także wykorzystać je do PCV, ceramiki i metali barwnych.

zestaw mini akcesoriów Drel zawiera mini frezy, kamienie szlifierskie, szczotki druciane i z twardego nylonu. W zestawie wynajdziesz również tarcze szlifierskie, krążki ścierne i do polerowania i taśmy ścierne i pojemnik z pastą polerską.

części zostały tworzone z filcu, stali, tlenku glinu, gumy i korundu. Średnica trzpienia wynosi 3,2 mm. Artykuł objęty jest dwuletnią gwarancją.