Feiyu-tech vimble 2a promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Feiyu-tech vimble 2a oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
FeiyuTech Vimble 2A
399.00
RTV EURO AGD
FeiyuTech Vimble 2A
399.00
OleOle!

Parametry

Producent:Feiyu-Tech
Kategoria:Pozostałe akcesoria fotograficzne

Opis

FeiyuTech Vimbe 2A to niesamowicie lekki i użyteczny gimbal do kamer sportowych. Dzięki progresywnej trzyosiowej stabilizacji umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najmocniej ekstremalnych sytuacjach. Vimble 2A proponuje szereg użytecznych i sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci olśnić znajomych świetnie płynnymi nagraniami z wakacji i życia codziennego.

Kompaktowy przyjaciel każdej podróży

Gimbal zachował niską wagę (227,6 g), a także praktyczny zarys znany z modelu Vimble 2. Producent dokonał jednak kilku usprawnień, które powodują, iż codzienne korzystanie z gimbala jest prostsze i jeszcze bardziej staranne. Poza nową elektroniką i ulepszonym oprogramowaniem gimbal otrzymał blokady ruchu osi, upraszczające jego transport i magazynowanie. W dodatku do zestawu załączony jest wykwintny pokrowiec ochronny.

Cztery tryby stabilizacji

Vimble 2A oferuje cztery tryby stabilizacji. Dzięki nim łatwo uzyskasz zamierzony efekt, dostosowując charakterystykę pracy urządzenia do Twojej wizji kadru.

  • Tryb panoramowania – w trybie tym kamera płynnie podąża za ruchem obrotowym uchwytu, zachowując jednocześnie stałe położenie względem linii horyzontu.
  • Tryb blokady – obiektyw kamerki zachowuje stały kierunek – obrót na wszystkich osiach jest zablokowany w zadanej pozycji.
  • Tryb śledzenia – w tym trybie kamera płynnie podąża za ruchem obrotowym uchwytu i w kierunku góra – dół.
  • Tryb śledzenia wieloosiowego – obiektyw kamery płynnie podąża za ruchem uchwytu gimbala we wszelkich trzech osiach.

Gimbal do selfie

18 centymetrowe teleskopowe ramię pozwala odsunąć kamerkę od uchwytu, co umożliwia zmianę perspektywy i upraszcza wykonanie popularnego selfie albo fotografie grupowego z paczką przyjaciół.

W pionie i poziomie

Gimbal umożliwi Ci proste nagrywanie filmów nie tylko w pozycji horyzontalnej, lecz także w zyskującym coraz obszerniejszą popularność, układzie pionowym. Vimble 2A pozwoli Ci błyskawicznie przełączać się między ustawieniami. Miliony widzów na YouTubie, Instagramie i TikToku czekają właśnie na Ciebie!

Więcej możliwości z aplikacją FeiyuOn

Wymagasz więcej od gimbala? Aplikacja FeiyuON zaoferuje Ci uzupełniające funkcje. Dzięki niej możesz zdalnie sterować urządzeniem z poziomu smartfona, zmieniać oraz wytwarzać dokładnie zaprojektowane time-lapsy. Wszystkie te opcje pozwolą Ci w łatwiejszy sposób uzyskać piękne efekty znane z filmików modnych youtuberów.

Inteligentne WiFi

Po połączeniu gimbala z kamerką za pomocą WiFi uzyskujemy dużo łatwiejszy dostęp do nagrywania filmów, wykonywania fotografii czy time-lapsów. Urządzenie zapamiętuje hasło i w przyszłości automatycznie łączy się z kamerką, pomijając długi cykl parowania.

Ergonomia i czas pracy

nowe podzespoły i dopracowane rozwiązania znacząco poprawiły komfort i jakość pracy urządzania. Rejestrowane filmy są jeszcze bardziej płynne, a gimbala nie trzeba już skrupulatnie wyważać, dzięki czemu samo przygotowanie do filmowania zabiera istotnie mniej czasu. Rączka gimbala komfortowo leży w rąk, a akumulator o pojemności 1300 mAh zagwarantuje energię na 10 godzin nieprzerwanej zabawy.

intuicyjna obsługa

Sterowanie urządzaniem jest istotnie proste i intuicyjne, pomimo mnogości oferowanych funkcji. Odbywa się przy pomocy trzech przycisków funkcyjnych, przełącznika i joysticka umieszczonych w komfortowych miejscach na rączce gimbala. O wybranym trybie pracy oraz poziomie naładowania akumulatora sygnalizuje LED-owy wskaźnik. Starczy dosłownie chwila, by poznać wszystkie oferowane poprzez niego funkcje.

Kompatybilność

FeiyuTech Vimble 2A został zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi GoPro 5 / 6 / 7. Dzięki dodatkowym adapterom (przystępnym w osobnej sprzedaży) można na nim zamontować w dodatku inne lubiane kamery, takie jak GoPro 8 / YI / SJCAM / RICCA / Osmo Action.