Stella Classic wieszak prosty podwójny 60 cm 07.120 chrom promocja 2019

Cena151.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Akcesoria łazienkowe Stella
Kategoria:Pozostałe akcesoria łazienkowe

Opis

wymiary- wysokość: 5,5 cm- szerokość: 65,5 cm - głębokość: 12,5 cm - wykonana z metalu,- powierzchnia chrom,- do montażu ściennego, ukryte mocowanie,- w zestawie oporny na korozję pakiet do mocowania kolekcja Classic linia Classic demonstruje konwencjonalną, nowoczesną estetykę.

koliste mosiężne rozety mocujące zręcznie skomponowane z okrągłymi relingami przedstawiają świeży, uniwersalny wygląd, który nigdy się nie znudzi. Staranne połączenia relingów pod kątem prostym tworzą narożniki będące ozdobą samą w sobie.

Ta najmocniej rozbudowana, jednakowa stylistycznie kolekcja proponuje dużo możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, dając dużą swobodę tworzenia i gwarantując, że korzystanie z łazienki na co dzień będzie przyjemnością.

Akcesoria Stella to postępowe, przemyślane produkty łączące w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Rozbudowany asortyment oraz różna stylistyka poszczególnych kolekcji ułatwia skomponowanie indywidualnego klimatu w łazience jednocześnie podnosząc komfort oraz wprowadzając nastrój odprężenia w jej wnętrzu.

Produkty powstały w wyniku intensywnych prac rozwojowych i połączenia progresywnej, progresywnej technicznie produkcji i dokładnego rzemiosła ręcznego. Zastosowanie najkorzystniejszych tworzyw: mosiądzu, stali nierdzewnej i stopów metali lekkich gwarantuje ponadprzeciętną odporność artykułu.

komponenty linii pokryte są zewnętrzną powłoką chromu ozdobnego, która oprócz genialnego efektu wizualnego, usprawnia konserwację i unosi trwałość i wytrzymałość na korozję. Wsparcie serwisowe, a także stały dostęp do części zamiennych zagwarantuje komfort wieloletniego wykorzystywania.

Pielęgnacja Akcesoria należy czyścić wyłącznie za pomocą wilgotnej ściereczki i mydła, następnie wytrzeć do sucha. Nie wolno stosować szorstkich gąbek, preparatów asygnowanych do szorowania zawierających materiały ścierne,, a także środków chemicznych zawierających zadziorne substancje rodzaju amoniak, wybielacze, kwasy, rozpuszczalniki.