Stella kosz pedałowy budget okrągły 5 l biały 20.005a-w promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Stella
Kategoria:Pozostałe akcesoria łazienkowe

Opis

Kosz pedałowy BUDGET okrągły 5 L / biały

20.005A-W

wymiary

- wysokość: 28 cm
- szerokość: 21 cm
- głębokość: 26 cm

- materiał: stal nierdzewna,
- odcień biały RAL 9010,
- w środku wyjmowane wiadro z tworzywa o objętości 5 L,
- cicha praca pokrywy otwieranej przyciskiem pedałowym,
- bezpieczna dla podłogi podstawa zabezpieczona obręczą z tworzywa

seria Classic

seria Classic pokazuje klasyczną, nowoczesną estetykę. Krągłe mosiężne rozety mocujące zręcznie skomponowane z kolistymi relingami przedstawiają świeży, uniwersalny wygląd, który nigdy się nie znudzi. Skrupulatne połączenia relingów pod kątem prostym tworzą narożniki będące ozdobą samą w sobie. Ta najszczególniej rozbudowana, jednorodna stylistycznie seria proponuje dużo możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, dając dużą swobodę tworzenia i zapewniając, że korzystanie z łazienki na co dzień będzie przyjemnością.

AkcesoriaStella

to postępowe, przemyślane produkty łączące w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Rozbudowany asortyment, a także przeróżna stylistyka poszczególnych serii ułatwia skomponowanie jednostkowego klimatu w łazience jednocześnie podnosząc komfort oraz wprowadzając nastrój odprężenia w jej wnętrzu. Produkty powstały w wyniku intensywnych prac rozwojowych, a także połączenia zaawansowanej, nowoczesnej technologicznie produkcji i skrupulatnego rzemiosła ręcznego. Wykorzystanie najkorzystniejszych tworzyw: mosiądzu, stali rdzoodpornej i stopów metali lekkich gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość produktu.

części kolekcji pokryte są zewnętrzną powłoką chromu ozdobnego, która oprócz świetnego efektu wizualnego, usprawnia konserwację i unosi solidność i oporność na korozję.

Wsparcie serwisowe i stały dostęp do części zamiennych zagwarantuje komfort wieloletniego używania.

Pielęgnacja

Akcesoria należy czyścić wyłącznie przy pomocy wilgotnej ściereczki i mydła, następnie wytrzeć do sucha. Nie wolno stosować szorstkich gąbek, preparatów dedykowanych do szorowania zawierających materiały ścierne, i środków chemicznych zawierających agresywne substancje rodzaju amoniak, wybielacze, kwasy, rozpuszczalniki.