Uchwyt dystansowy końcowy 25 mm SHOP LINE promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Uchwyt dystansowy końcowy 25 mm SHOP LINE oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Uchwyt dystansowy końcowy 25 mm SHOP LINE
15.70
Leroy Merlin
Uchwyt dystansowy końcowy fi 25 mm
16.48
Castorama

Parametry

Producent:SHOP LINE
Kategoria:Pozostałe akcesoria meblowe

Opis

Meble z rurek to obszerna oferta składników zezwalających na tworzenie najróżniejszego typu mebli, zabudów, elementów aranżacji sklepowych a choćby balustrad. Satynowe i chromowane wykończenia pozwalają dobranie konstrukcji do stylu każdego wnętrza.

W ofercie dostępne są m.in. Rurki o średnicach od 12 do 50 mm wraz z dobranymi łącznikami, akcesoriami montażowymi i elementami mocującymi. Dzięki dedykowanym uchwytom system daje możliwość wykorzystania różnorodnego rodzaju wypełnień (jak płyty meblowe czy szkło) oraz produktów dodatkowych jak drewniane drążki czy komponenty balustrad.

Montaż konstrukcji z rurek jest nad wyraz prosty. Łączniki do powierzchni nośnych (ściany, meble) mocowane są przy pomocy wkrętów, natomiast z elementami głównymi skręca się je zastosowanymi śrubami imbusowymi.