BRUBECK COOLER NEW spodnie termiczne utrzymujące wilgoć zdala od skóry promocja 2021

Cena120.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:Brubeck
Kategoria:Pozostałe akcesoria motocyklowe

Opis

Spodnie unisex COOLER z długą nogawką wytwarzane zostały w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. W jej skład wchodzi nieszablonowa, miękka, chłodząca przędza Nilit Breeze, która maksymalizuje wentylację organizmu i gwarantuje szybkie oddawanie nadmiaru ciepła.

W ten sposób zniża temperaturę ciała choćby o 1°C. Specjalny krój, w którym zaimplementowano liczne strefy wentylacyjne w miejscach o wzmożonej potliwości, potęguje efekt chłodzący i rozszerza komfort wykorzystywania.

towar atrybuty antybakteryjne i antyalergiczne. Chronią przed promieniami UV. Polecane nad wyraz w okresie letnim.Skład: 56% poliester, 42% poliamid, 2% elastanGramatura: 184 g/m2 odzież termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C Nie należy stosować proszków do prania Nie należy stosować płynu do płukania i środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieżyZaleca się stosować środki do prania tkanin delikatnych lub płatki mydlaneOdzież termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu nieznacznej ilości detergentu odzież termoaktywną można prać ręcznie, optymalnie w temperaturze 30°C z zastosowaniem płatków mydlanych albo zwykłego szarego mydłaPranie ręczne nad wyraz precyzyjnie usuwa trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiającychNie należy suszyć odzieży termoaktywnej mechanicznieNie należy prasować odzieży termoaktywnej...