smh10-11 intercom motocyklowy bluetooth 3.0 do 900m z uniwersalnym zestawem mikrofonów ( 1 zestaw ) marki Sena promocja 2021

Cena721.65
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:SENA
Kategoria:Pozostałe akcesoria motocyklowe

Opis

SENA SMH10-11 INTERCOM MOTOCYKLOWY BLUETOOTH 3.0 DO 900M Z UNIWERSALNYM ZESTAWEM MIKROFONÓW ( 1 komplet ) Chcielibysmy przedstawic Panstwu nowosc, która wlasnie wprowadzilismy do naszej oferty.Sa to intercomy motocyklowe SENA, nowe na naszym rynku jednak niezwykle należycie juz znane i doceniane poprzez motocyklistów na calym swiecie.

SENA to poludniowo-koreanski innowacyjnych technologicznie urzadzen Bluetooth, a także oprogramowania, spotykanych w prawie kazdej dziedzinie naszego zycia.SENA jest jednocześnie dostawca finalnych towarów dla koncowych klientów jak i równiez pólfabrykatów dla przemyslu.

Potwierdzeniem wysokiej jakosci intercomów SENA niech bedzie chociazby mnogosc pozytywnych informacjii testów dostepnych w Internecie, m.in. Na stronach www.webbikeworld.com czy www.ridermagazine.comIntercomy SENA zostaly poprzez nas osobiscie przetestowane i wybrane sposród konkurencji m.in.

ze wzgledu na ponizsze parametry (niektóre funkcje róznia sie w zaleznosci od modelu – szczególy w zalacznikach): - nad wyraz czysty i wyrazny glos dzieki technologii Bluetooth 3.0, a także zaimplementowanemu wzmacniaczowi sygnalu dzwiekowego i automatycznej korekcji szumów, bez problemu mozna rozmawiac nawet przy wyjątkowo wysokich „autostradowych” predkosciach,- szczególnie poreczny i latwy w obsludze panel, choćby w grubych rekawiczkach, dzieki zastrzeżonemu systemowi obrotowego przycisku JOG - wyrazne i zrozumiale komunikaty w trakcie konfiguracji - mozliwosc parowania 4 intercomów SMH10 i stworzenia czteroosobowej konferencji z innymi uzytkownikami SMH10 dzieki czemu posiadacze tych intercomów moga ze soba rozmawiac w naturalny sposób, w którym wszyscy slysza sie nawzajem,- mozliwosc sparowania wielu urzadzen na raz ( MP3, GPS, telefon, itp.),- wystarczajacy zasieg do 900m,- wodoodpornosc, dzieki której z powodzeniem mozna uzywac intercomów w czasie niepogody,- manualna lub samoczynna (za pomoca glosu – oszczedzajaca baterie) aktywacja rozmowy,- do 12 godzin rozmowy, 10 dni czuwania,- mozliwosc jednoczesnego uzywania intercomu i ladowania z gniazdka zapalniczki w czasie podrózy,- mozliwosc gratisowego aktualizowania oprogramowania ze strony producenta www.senabluetooth.com,- 2 lata gwarancji UWAGA!

W komplecie nie jest zawarta ladowarka 220V, jednak jest przewód USB - miniUSB, wiec intercomy mozna ladowac np. Z komputera czy za pomoca ladowarki 220V z wejsciem USB lub tez za pomoca ladowarek do telefonów komórkowych, nawigacji GPS itp.

posiadajacych takie samo wejscie mini USB jak nasze intercomy. Takie ladowarki sa powszechnie dostepne i my równiez bedziemy miec je w ofercie w najblizszych dniach....