Baseus Easy Control Pro Set | Uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit kratkę promocja 2023

Cena52.89
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Pozostałe akcesoria samochodowe

Opis

Uchwyt Baseus Easy Control Pro Clamp Dla telefonów o przekątnej od 4.7'' do 6.7'' Obsługa jedną ręką Uchwyt samochodowy firmy Baseus zezwala na komfortowe ustawienie telefonu podczas jazdy.

Dzięki zaimplementowaniu specjalnego mechanizmu szczęki cicho i gładko zaciskują się na telefonie. Smartfon uwalnia się z uchwytu za pomocą zaimplementowanego przycisku - a to wszystko przy użyciu jednej ręki! Uchwyt został zaprojektowany, tak by pasował jednocześnie do kratki nawiewu, jak i deski rozdzielczej* - starczy podmienić końcówkę!

Szczęki uchwytu pracują w zakresie od 4.7'' do 6.7'', dzięki temu pomieści on niemal każdy smartfon dostępny na rynku. *Uchwyt nie pasuje do montażu na szybę. Kolor producenta: Silver (srebrny) Ustawienie poziome i pionowe Uchwyt umożliwia ułożenie telefonu równocześnie w orientacji równocześnie pionowej jak i poziomej.

zastosowanie przegubu kulowego powoduje, iż urządzenie można ustawić pod adekwatnym kątem dzięki regulacji w zakresie 360°. Silikonowe poduszki na szczękach zapobiegają zarysowaniu telefonu. Ascetyczny design Baseus Easy Control Pro Clamp znamionuje się ascetyczną, lecz niecodzienną budową.

Dzięki kompaktowym wymiarom można go z łatwością przenosić w każdej torebce czy plecaku. Unikatowy design charakteryzujący się lekkością zaimplementowanych materiałów (ABS, PC) idealnie wpisujących się w wnętrze każdego samochodu.

w dodatku uchwyt posiada wycięcie na kabel, który pozwala na podłączenie ładowarki choćby podczas jazdy. Prosta instalacja Montaż uchwytu jest istotnie prosty i szybki. Na początku należy poluzować odkręcany składnik widoczny na pierwszym zdjęciu a następnie włożyć gałkę tak aby słychać było kliknięcie.

Następnie należy zakręcić poluzowany element i przytwierdzić całość do kratki nawiewu za pomocą zacisku. Przy instalacji do deski rozdzielczej trzeba pamiętać, by na początku przetrzeć miejsce mocowania.

Następnie, należy poluzować odkręcany komponent widoczny na drugim zdjęciu, kolejno włożyć gałkę tak by słychać było kliknięcie. Kolejnym etapem jest odklejenie taśmy ochronnej od przyssawki. Na koniec, mocujemy uchwyt w wyczyszczonym miejscu, naciskamy przycisk mocujący.

Po 24 godzinach można użytkować uchwyt. *zdjęcie poglądowe