Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED czarny (CRYHG01-01) (6953156213098) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED czarny (CRYHG01-01) (6953156213098) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Baseus CRYHG01-01 Car Ashtray z lampką LED Czarny
49.99
RTV EURO AGD
Baseus CRYHG01-01 Car Ashtray z lampką LED Czarny
49.99
OleOle!

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Pozostałe akcesoria samochodowe

Opis

Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED czarna (CRYHG01-01)

Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED

Utrzymanie czystości we wnętrzu pojazdu to niełatwe zadanie zwłaszcza, gdy nieraz korzystasz z pojazdu. Zwłaszcza osoby palące potrzebują wygodnej w obsłudze, a zarazem estetycznej popielniczki. Marka Baseus wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaprojektowała model Premium, który wygląda elitarno i wyszukanie. Dzięki temu nawet tak praktyczny komponent może sprawić, że wnętrze pojazdu będzie nie tylko czyste,zwykle gustowne.

komfortowe używanie

Bez względu na to, czy siedzisz za kierownicą, czy jesteś wyłącznie pasażerem, liczy się bezpieczeństwo i komfort jazdy. Z popielniczką samochodową Baseus otrzepywanie popiołu z papierosa jest realne precyzyjnie z pomocą tylko jednej ręki. Komfortowo obsłużysz ją jedną ręką nie tylko w dzień, ale też nocą, ponieważ popielniczka ma wbudowane oświetlenie LED. Zaświeca się samoczynnie po otworzeniu pokrywy, precyzyjnie wskazując miejsce umieszczania odpadków w ciemnym pojeździe.

Zapanuj nad bałaganem w aucie

Niedopałki papierosów czy popiół, który z nich opada wydajnie zanieczyszczają wnętrza pojazdów. Są nie tylko nieestetyczne, ale też pozostawiają nieprzyjemny zapach, a choćby mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Chyba, że umieścisz je w asygnowanej popielniczce. Opróżnianie jej i mycie jest tak samo łatwe. Starczy odłączyć korpus, odkręcić i wyciągnąć go w celu wyczyszczenia.

przyjemny mikroklimat

Czy palenie w aucie musi oznaczać podróżowanie w oparach tytoniowego dymu? Nie, jeśli masz popielniczkę Premium firmy Baseus. Zastosowano w niej ciasny pierścień uszczelniający, który blokuje wydostawanie się dymu na zewnątrz. Powietrze w aucie jest odpowiednio wentylowane i za każdym razem świeże — dla korzystnego samopoczucia kierowcy i jego pasażerów.

nieszablonowy design

Projektanci Baseus zadbali o to, by design produktu dorównywał jego funkcjonalności. Galwaniczna, wrażliwa na światło powierzchnia imitująca lustro jest staranne wykonana. Kojarzy się z luksusem, który rewelacyjnie pasuje do wnętrz współczesnych samochodów. Oprócz tego wykazuje właściwości trudnopalne. Ma głębokość i szerokość adekwatne do tego, żeby umieszczać w niej niedopałki i popiół bez rozsypywania odpadków wokół.