Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem led szary (cryhg01-0g) promocja 2024

Cena64.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Pozostałe akcesoria samochodowe

Opis

Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED


Utrzymanie czystości wewnątrz pojazdu to niełatwe zadanie zwłaszcza, gdy często korzystasz z pojazdu. Zwłaszcza osoby palące potrzebują wygodnej w obsłudze, a zarazem estetycznej popielniczki. Producent Baseus wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaprojektowała model Premium, który wygląda wytworno i gustownie. Dzięki czemu choćby tak ergonomiczny element może sprawić, iż wnętrze pojazdu będzie nie tylko czyste,typowo wytworne.


komfortowe stosowanie


Bez względu na to, czy siedzisz za kierownicą, czy jesteś wyłącznie pasażerem, liczy się bezpieczeństwo i komfort jazdy. Z popielniczką samochodową Baseus otrzepywanie popiołu z papierosa jest osiągalne starannie z pomocą tylko jednej ręki. Wygodnie obsłużysz ją jedną ręką nie tylko w dzień, ale też nocą, ponieważ popielniczka ma zaimplementowane oświetlenie LED. Zaświeca się samoczynnie po otworzeniu pokrywy, skrupulatnie wskazując miejsce umieszczania odpadków w ciemnym pojeździe.


Zapanuj nad bałaganem w aucie


Niedopałki papierosów czy popiół, który z nich opada efektywnie zanieczyszczają wnętrza pojazdów. Są nie tylko nieestetyczne, lecz też pozostawiają nieprzyjemny zapach, a choćby mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Chyba, iż umieścisz je w przeznaczonej popielniczce. Opróżnianie jej i mycie jest jednakowo łatwe. Wystarczy odłączyć korpus, odkręcić i wyciągnąć go w celu wyczyszczenia.


miły mikroklimat


Czy palenie w aucie musi oznaczać podróżowanie w oparach tytoniowego dymu? Nie, jeśli masz popielniczkę Premium firmy Baseus. Zastosowano w niej ciasny pierścień uszczelniający, który blokuje wydostawanie się dymu na zewnątrz. Powietrze w aucie jest adekwatnie wentylowane i za każdym razem świeże — dla dobrego samopoczucia kierowcy i jego pasażerów.


wyjątkowy design


Projektanci Baseus zadbali o to, aby design artykułu dorównywał jego funkcjonalności. Galwaniczna, wrażliwa na światło powierzchnia imitująca lustro jest precyzyjne wyprodukowana. Kojarzy się z luksusem, który doskonale pasuje do wnętrz współczesnych samochodów. Oprócz tego wykazuje parametry trudnopalne. Ma głębokość i szerokość stosowne do tego, by umieszczać w niej niedopałki i popiół bez rozsypywania odpadków wokół.


EAN: 6953156213104
Kod Producenta: CRYHG01-0G
Kolor wiodący: Szary
MOQ: 60
MULT_OQ: 60
wariant opakowania: Pudełko