Baseus Ładowarka samochodowa golden contactor pro 2xusb-c, 40w, niebieska promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Baseus Ładowarka samochodowa golden contactor pro 2xusb-c, 40w, niebieska oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Baseus CGJP000003 2xUSB-C 40W (niebieski)
54.99
RTV EURO AGD
Baseus CGJP000003 2xUSB-C 40W (niebieski)
59.99
OleOle!

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Pozostałe akcesoria samochodowe

Opis

Ładowarka samochodowa Baseus Golden Contactor Pro (niebieska)

Postaw na uniwersalną ładowarkę samochodową Baseus Golden Contactor Pro. Zachwyci Cię postępowym designem i konkretną, metalową obudową, ale także prędkim ładowaniem z maksymalną mocą 40 W. Ma dwa porty USB-C i zezwala na ładowanie dwóch sprzętów jednocześnie. Jest kompatybilna z uniwersalnym napięciem 12 V - 24 V, dzięki czemu nadaje się do samochodów osobowych, pojazdów terenowych czy obszerniejszych ciężarówek.


prędkie ładowanie

Baseus Golden Contactor Pro posiada dwa porty USB-C, a każdy z nich obsługuje protokół szybkiego ładowania PD 20 W. Dzięki temu możesz radować się choćby czterokrotnie szybszym odnawianiem energii, a naładowanie Apple 13 do poziomu 60% potrwa jedynie 30 minut. Ładowarka jest też kompatybilna z protokołami Apple PD, Qualcomm QC3.0, Huawei FCP oraz Samsung AFC. Urządzenie wykorzystuje technikę BPS II, dzięki czemu każdy z portów ładuje z taką samą mocą i maksymalną szybkością.


spora kompatybilność

Ładowarka samochodowa Baseus Golden Contactor Pro umożliwi Ci prędkie i bezpieczne odnowienie energii iPhone’ów, iPad’ów czy AirPods’ów. Z jej pomocą naładujesz także niemało modeli smartfonów z Androidem — Huawei Mate 40 Pro, Xiaomi 11, Samsung Note 10 i dużo innych. Kompatybilność z napięciem 12 V - 24 V powoduje,pasuje do wszystkich modnych zapalniczek samochodowych.


Ochrona na wielu płaszczyznach

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom ładowarka zabezpiecza ładowane urządzenia przed przeładowaniem, na dodatek pokrywa podkreśla się wyśmienitym rozprowadzaniem ciepła i niepodatnością na działanie temperatury. Baseus Golden Contactor Pro też przed przegrzaniem, prądem przetężeniowym, przepięciami czy polem elektromagnetycznym.


solidne wykonanie

Dzięki przemyślanej konstrukcji i antypoślizgowej powierzchni ładowarka zachowuje jednostajną pozycję i nie ślizga się nawet na wyboistej drodze. Pokrywa z wysokiej jakości ABS I PC jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, ponadto wygląda nad wyraz nowocześnie i elegancko.


Specyfikacja: