Antybakteryjna mata wejściowa - two steps mod. st marki Cbs medical promocja 2022

Cena218.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Mata wejściowa złożona z wycieraczki i antybakteryjnej maty z 30 zdejmowalnymi warstwami.genialne rozwiązanie higieniczne będące połączeniem tradycyjnej formy czyszczenia podeszw butów z widocznych zabrudzeń i dekontaminacji antybakteryjnej.

Mata Two Steps zezwala na skrupulatne dwuetapowe pozbycie się nieczystości przed wejściem do pomieszczeń podlegających szczególnej ochronie sanitarnej.Mata wejściowa przeciwbakteryjna to nadzwyczajne rozwiązanie dla palcówek medycznych: klinik, szpitali, przychodni, centrów diagnostycznych, laboratoriów.

Wycieraczka z opcją odkażania odnajdzie użycie także w przemyśle spożywczym, elektrotechnicznym, chemicznym i w wielu innych.. Mata dekontaminacyjna z 30-warstwowym zestawem uzupełniającym z polietylenu niskiej gęstości (40 mikronów) ze środkiem antybakteryjnym w składzie.atrybuty:Wycieraczka: maksymalna pojemność absorpcyjna (5 litrów / m2).

Można prać w pralce.Spód: wyprodukowany z gumy z zaokrągloną krawędzią.Czyszczenie wycieraczki: wyczyść wycieraczkę odkurzaczem albo włóż do pralki (40 °).30 warstw: usuń górny arkusz (2/3 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb) chwytając za numerowaną etykietę.

Następnie, można dokupić oddzielny zestaw do dopełniania złożony z maty 30 warstw każda.Karta bezpieczeństwa zaimplementowanego materiału jest zgodna z Dyrektywą CE nr 91/155.Spełnia kryteria: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD), a także Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.zobacz pozostałe maty dezynfekcyjne w ofercie sklepu.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznych