Krzesełko ewakuacyjne elektryczne TITAN Person Mini (ST003C), (169kg udźwigu) promocja 2024

Cena9990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:TITAN
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Krzesło do ewakuacji TITAN Person Mini użycie:
- dla szpitali,
- pogotowia ratunkowego,
- transportu medycznego,
- straży pożarnej,
- rodzin transportujących chorego po schodach.
Krzeseło ewakuacyjne Titan Person Mini to zmotoryzowane krzesełko zaprojektowane w celu ułatwienia przenoszenia pacjentów na schodach. Zezwala na obsługę bez wysiłku dla operatora oraz przy maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie dla chorego.
Krzesełko Titan Person Mini jest wyposażony w dwie pary uchwytów, by zapewnić najkorzystniejszą obsługę zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.
Silnik usprawnia poruszanie się po schodach w górę i w dół.
kompozycja ze stopu aluminium jest składana, prosta w obsłudze i dlatego można ją z łatwością umieścić w pojazdach transportowych.
Krzesło ratunkowe elektryczne Titan Person Mini Elektryczne krzesła ewakuacyjne to obszerna pomoc dla służb medycznych czy ratunkowych. Ze względu na swe poręczne funkcje i nad wyraz pionierskie rozwiązania, znajdują wykorzystanie przeważnie w usługach medycznych. Znamionują się szeregiem zalet, ale też wytrzymałym i bardzo estetycznym wykonaniem. Elektryczne krzesła do ewakuacji – obsługa Elektryczne krzesło ratunkowe, jak sama nazwa wskazuje, posiada napęd elektryczny. To jego duża zaleta, ponieważ operator może samodzielnie przetransportować osobę posiadającą trudności w poruszaniu się, bez pomocy dopełniającego personelu. Przeniesienie chorego po schodach odbywa się więc, dzięki napędowi elektrycznemu. Urządzenia te posiadają skuteczną i pojemną baterię, stąd mogą się pochwalić długotrwałym działaniem. Potrafią pokonać nawet 2500 stopni na jednym naładowaniu. Transport po schodach odbywa się z szybkością 1,7 sekundy na stopień. Najważniejsze jest tu jednak bezpieczeństwo chorego. Elektryczne krzesła ratunkowe wyposażone są więc w pasy, które stabilizują sylwetkę i gwarantują pełen komfort podczas transportu przez służby medyczne. Ze względu na przepisy bezpieczeństwa, krzesełko posiada także dwie pary uchwytów. Elektryczne krzesła do ewakuacji – funkcjonalność Operatorzy tego typu sprzętu cenią sobie z zasady łatwość obsługi. Wszystko odbywa się za pośrednictwem intuicyjnych przycisków. Elektryczne krzesła transportowe są wyjątkowo lekkie. Jest tak ze względu na ich konstrukcję i materiał wykonania, jakim jest wytrzymałe aluminium. Przy wadze własnej 35 kg, mają one udźwig do 169 kg. Warta uwagi jest także łatwość składania i rozkładania krzesełka. To wyjątkowo ważne, aby odbywało się to momentalnie i efektywnie, ponieważ zadaniem urządzenia jest nierzadko ratowanie życia i zdrowia pacjenta. Titan Person Mini na pewno powinien się więc znaleźć na wyposażeniu szpitali, klinik, transportu medycznego. Sprawdza się jeszcze do stosowania w prywatnych domach, w celu wspomagania osób niepełnosprawnych czy seniorów w rutynowym pokonywaniu schodów.
produkt jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją wykorzystywania albo etykietą.