Mata Biobójcza Sticky 60Cm X 115Cm Niebieska, Antybakteryjna promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Mata biobójcza STICKY to wysokowydajna, wielowarstwowa i samoprzylepna mata o aktywnym działaniu przeciwko bakteriom, wirusom i innym patogenom. Dzięki swoim właściwościom stanowi efektywne zabezpieczenie przed wprowadzaniem do pomieszczeń rozmaitego typu widocznych i niewidocznych zanieczyszczeń.Mata wytworzona jest w technoligii BIOMASTER, wykorzystującej aktywne jony srebra do niszczenia patogenów.

Biomaster został przetestowany zgodnie z ISO 22196: 2011 w stosunku do popularnych organizmów, takich jak: Campylobacter, E.coli, Listeria, MRSA, Pseudomonas, Salmonella. Na podstawie przeprowadzonych testów udowodniono, iż ogranicza wzrost tych bakterii nawet o 99,99%.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.

Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm. Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków użytkowania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Samoprzylepna mata biobójcza wykorzystywana w szpitalach, przemyśle elektrotechnicznym, spożywczym, chemicznym i wszędzie tam gdzie obowiązują restrykcyjne przepisy sanitarne.atrybuty:- wielowarstwowe samoprzylepne maty o działaniu dezynfekującym i odkażającym- zatrzymują i usuwają skażenia z podeszw butów i kół wózków- antybakteryjny klej usuwa bakterie, co potwierdzają testy laboratoryjne na Escherichia Coli, Staphylocous Aureus- maty stanowią efektywną barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojówKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób zastosowania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności konstrukcji do ramy.

Klej na powierzchni maty mieści środek niszczący drobnoustroje - BIOMASTER.Spełnia wymogi: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD), a także Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.zobacz maty antypoślizowe z naszej oferty.

Więcej informacji o środkach dezynfekcyjnych i higienicznychWalka z wirusem COVID 19. Czy Biomaster może pomóc? Przeczytaj na stronie producenta.