Mata biobójcza sticky 60cm x 90cm niebieska, antybakteryjna marki Cbs medical promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Mata biobójcza samoprzylepna STICKY to wysokowydajna, wielowarstwowa i samoprzylepna mata o aktywnym działaniu przeciwko bakteriom, wirusom i innym patogenom. Dzięki swym właściwościom stanowi wydajne zabezpieczenie przed wprowadzaniem do pomieszczeń zróżnicowanego rodzaju widocznych i niewidocznych zanieczyszczeń.

Mata tworzona jest w technoligii BIOMASTER, wykorzystującej aktywne jony srebra do niszczenia patogenów. Biomaster został przetestowany zgodnie z ISO 22196: 2011 w stosunku do lubianych organizmów, takich jak: Campylobacter, E.coli, Listeria, MRSA, Pseudomonas, Salmonella.

Na podstawie przeprowadzonych testów udowodniono, że ogranicza wzrost tych bakterii choćby o 99,99%.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE. Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm.

Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków wykorzystywania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.Posiadamy również MATY DEKONTAMINACYJNE 60cm x 90cm. Mata biobójcza samoprzylepna do szpitali, dla przemysłu elektrotechnicznego, spożywczego i chemicznego.właściwości:- wielowarstwowe samoprzylepne maty o działaniu dezynfekującym i odkażającym- zatrzymują i usuwają zanieczyszczenia z podeszw butów i kół wózków- antybakteryjny klej usuwa bakterie, co potwierdzają testy laboratoryjne na Escherichia Coli, Staphylocous Aureus- tworzą wydajną barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób wykorzystania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności montażu do ramy.

Klej na powierzchni maty posiada środek niszczący drobnoustroje - BIOMASTER. Po zabrudzeniu jednej warstwy zrywa się ją i stosuje kolejną. Mat są oporne na temperaturę, plastyfikatory, olej oraz promienie UV a ich postępowy cykl produkcji pozwala przechowywać maty w pozycji pionowej bez wpływu na jakość i wygląd mat.Spełnia wymogi: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD), a także Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznych