Mata Biobójcza Sticky 90Cm X 115Cm Niebieska, Antybakteryjna promocja 2022

Cena120.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Mata biobójcza samoprzylepna to wysokowydajna, wielowarstwowa i samoprzylepna mata o aktywnym działaniu przeciwko bakteriom, wirusom i innym patogenom. Dzięki swoim właściwościom stanowi sprawne zabezpieczenie przed wprowadzaniem do pomieszczeń przeróżnego rodzaju widocznych i niewidocznych zanieczyszczeń.

Mata stworzona jest w technoligii BIOMASTER, wykorzystującej aktywne jony srebra do niszczenia patogenów. Biomaster został przetestowany zgodnie z ISO 22196: 2011 w stosunku do popularnych organizmów, takich jak: Campylobacter, E.coli, Listeria, MRSA, Pseudomonas, Salmonella.

Na podstawie przeprowadzonych testów udowodniono, że ogranicza wzrost tych bakterii choćby o 99,99%.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE. Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm.

Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków używania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Mata bakteriobójcza samoprzylepna do szpitali, dla przemysłu elektrotechnicznego, spożywczego i chemicznego.parametry:- wielowarstwowe samoprzylepne maty o działaniu biobójczym- zatrzymują i usuwają skażenia z podeszw butów i kół wózków- właściwościm bibókjcze likwidują drobnopustroje: bakterie, wirusy, grzyby co potwierdzają testy laboratoryjne na Escherichia Coli, Staphylocous Aureus- tworzą produktywną barierę uniemożliwiającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób wykorzystania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności montażu do ramy.

Klej na powierzchni maty zawiera środek niszczący drobnoustroje - BIOMASTER. Spełnia wymagania: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD) oraz Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznychWalka z Koronawirusem.

Czy Biomaster może pomóc? Przeczytaj na stronie producenta.